۰۸۰۱۱۴۰۲

“دوران عاشقی” جایگزین “رستاخیز” می‌شود

سینماژورنال: در حالی که ساعاتی قبل خبر رسمی تعلیق اکران “رستاخیز” از سوی سازمان سینمایی اعلام شد به تازگی خبر رسیده که بناست درام خانوادگی-اجتماعی “دوران عاشقی” جایگزین این فیلم در گروه سینمایی آزادی شود.

به گزارش سینماژورنال برخلاف شنیده هایی که درباره جایگزینی این فیلم با “نهنگ عنبر” شنیده شده اما با کنار رفتن “رستاخیز” از سبد اکران و برای اینکه در آستانه عیدسعید فطر سینماها از رونق نیفتد بنا شده “دوران عاشقی” روی پرده برود.

“دوران عاشقی” ساخته علیرضا رییسیان موفق به کاندید شدن برای کسب ده سیمرغ بلورین و دریافت دو سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده و به جز آن در جشنواره بین‌المللی فیلم شهر هم موفق ظاهر شده و توانست عنوان بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد را به خود اختصاص دهد.

لیلا حاتمی ، شهاب حسینی ، فرهاد اصلانی ، مینا وحید ، بیتا فرهی و پرویز پورحسینی از جمله بازیگرانی هستند که در “دوران عاشقی” به ایفای نقش پرداخته اند.
“دوران عاشقی” دغدغه های یک وکیل زن در زندگی حرفه ای و زندگی خانوادگی و تعارضاتی که میان این دو زندگی به وجود می آید را به تصویر می کشد. پخش این فیلم را فیلمیران برعهده دارد.
دوران عاشقی
شهاب حسینی و لیلا حاتمی در “دوران عاشقی”

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=6774

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code