۱۰۰۳۱۴۰۲

دنیای این روزهای رضا کیانیان⇐از عدم صدور ویزای کانادا تا ترک شبکه‌های اجتماعی!

سینماروزان: رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون که در سالهای اخیر مدیریت در جشنواره ۸ میلیارد و خرده ای بین الملل فجر را تجربه کرده و اخیرا هم به خاطر رفتاری غیرمتعارف در یک همایش مربوط به آب در کانون انتقادات قرار گرفت، قصد داشت اواسط پاییز نمایشی با نام «حرفه ای» را در کانادا روی صحنه ببرد اما گویا کشور کانادا به گروه وی ویزا نداده است!!

به گزارش سینماروزان کیانیان با اعلام این خبر به «ایسنا» گفت: نمایش «حرفه‌ای» قرار بود اواخر آبان ماه در کانادا اجرا شود اما پس از دو ماه هنوز جواب ویزای اعضای گروه نیامده است به همین دلیل اجرای این نمایش در کانادا منتفی است. برای همین مدتی است روی نوشته‌هایم کار می‌کنم و این فرصت را برای تمرکز بیشتر مغتنم می‌دانم.

او  که مدتی‌ست مطلبی روی اینستاگرام خود نمی‌گذارد و علت این موضوع را پناه بردن به تنهایی‌اش می‌داند، ادامه داد: هر از چند گاهی لازم دارم تنها باشم تا بتوانم درون خودم را ساماندهی کنم و با نوشتن، به سوالات بی‌شمار خودم پاسخ بدهم. هر وقت پر از سوال می‌شوم، تنها راه برایم خواندن و نوشتن درباره آن‌هاست و در این روند است که می‌توانم به پاسخ برسم.

کیانیان با بیان اینکه «نوشتن مثل جن زدایی‌ست!» خاطرنشان کرد: اگر جن را با مراسم زار  از تن بیرون می‌کنند، سوالات را هم می‌توان با نوشتن در موردشان یعنی بیرون‌ریزی سوالات از ذهن به روی کاغذ از بیرون راند و با پیدا کردن پاسخ، جا برای سوالات بعدی باز کرد.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۷:۵۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=45011

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code