۱۰۱۱۱۴۰۱

دلجویی کتبی ایوبی از دبیر اسبق جشنواره فجر

سینماروزان: ماجرای درگیری میان محمدرضا عباسیان و حجت ا.. ایوبی که از اواخر تیرماه و با انتشار یک نامه حراستی و بروز اتهاماتی علیه عباسیان کلید خورده بود تا همین دو هفته قبل ادامه داشت.

به گزارش سینماروزان دو هفته قبل و بعد از آخرین نامه ای که عباسیان به ایوبی نوشته و درباره چرایی حمایت یک کانال ضدنظام از وی پرسش کرده بود ایوبی ملاقاتی را با عباسیان ترتیب داد و از او دلجویی کرد.

حالا نیز ایوبی به طور کتبی و با ارسال نامه ای برای عباسیان از وی دلجویی کرده است.

نامه ایوبی را بخوانید:

جناب آقای محمدرضا عباسیان
مدیر عامل محترم اسبق مؤسسه رسانه تصویری
با سلام و تحیت

در این روزهای عید و شادی امیدوارم این نوشته حقیر عیدانه ای برای شما باشد. نوشته ها و گفته هایتان را به حساب ناراحتی و عصبانیتتان می گذارم و از همه آنها می گذرم. پاسخ ما و همکارانمان در برابر موج بدگویی ها همواره صبر بود و سکوت.

آنچه در کانال تلگرام شخصی ام آمده بود پاسخی بود نه به شما که به آنها که تاخته بودند به مدیران سینمایی و آنها را برده بودند در فهرست توهمی نجومی بگیران. آنچه می آید روشنگری در خصوص اخبار منتشر شده درباره شماست که قرار بود مدتها پیش در ضمن مصاحبه با سایت تابناک منتشر شود.

متاسفانه  درست ساعتی پیش از انتشار این گفت وگو سخنان و نامه های تندتان منتشر شد. به طور طبیعی انتشار این متن در آن روز می توانست به پذیرش گفته های شما که مورد قبول خودتان هم نیست ترجمه شود و در نتیجه این مثنوی به تاخیر افتاد. شاید هم قسمت این بود که این سوء تفاهامها در نخستین روزهای ماه پر خیر ربیع اولال برطرف شود…

من از اینکه نام آقای عباسیان سرزبانها افتاد به شدت ناراحت و ناراضی شدم،  بلافاصله هم دستور پیگیری و بررسی دقیق تر در خصوص موضوع را صادر نمودم. بررسی هایی که نشان داد که به دلیل اشتباه در ثبت اسناد حسابداری در موسسه رسانه های تصویری و تداخل مبالغ هزینه کرد و درآمد، مبالغ  دریافت شده توسط ایشان به عنوان دریافتی های شخصی و در ردیف حقوق و مزایا ذکر گردیده  که به نام شخص ایشان اسناد مالی صادر و در دفاتر ثبت شده است و چنین تلقی می شد که مبلغ دریافتی شخصی ایشان  بوده است.

اگر چه در خبر تابناک بخش هایی ازاین مبالغ مربوط به کارکنان، یا هزینه های مصروفه در جشنواره کن و بخشی هم فروش رایت فیلم ایشان به موسسه ذکر شده بود ولی نحوه نگارش تیتر خبر این شبهه را ایجاد کرد که کل مبلغ دریافتی حقوق شخصی ایشان بوده است.

لازم می دانم به عنوان مسئول سازمان سینمایی روشنگری و اطلاع رسانی کنم که بخش قابل توجهی از این مبلغ دریافت شخصی ایشان نبوده است.امیدوارم این اتفاق ناخوشایندی که برای آقای محمدرضا عباسیان افتاد جبران شود، و خبر منتشره به گونه ای اصلاح و اطلاع رسانی شود که حقی از ایشان تضییع نشود. بنده این مطلب را به صراحت اعلام می کنم و پیامدش هم اصلاً برایم اهمیتی ندارد. اینکه عده ای چگونه تفسیر کنند برایم مهم نیست. مهم این است ما به آداب و ادبی که باور داریم عمل کرده باشیم.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=31988

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code