۱۳۰۱۱۴۰۲

در نقش توّابی که در مرصاد به شهادت می‌رسد؟⇐ایفای نقش الناز شاکردوست در قسمت دوم فیلم ۳ارگانی-لرزان «ماجرای نیمروز»

سینماروزان: تهیه‌کننده و کارگردان فیلم ۳ارگانی «ماجرای نیمروز» بعد از دریافت پروانه ساخت قسمت دوم این فیلم، این روزها وارد پیش تولید این پروژه شده‌اند؛ پروژه ای که مشخص نیست به مانند فیلم قبل از حوزه و تصویرشهر تا فارابی در تولید آن مشارکت خواهند داشت یا نه؟؟

در همین اوضاع رسانه مستقل «سینما ایده‌آل» خبر داده که الناز شاکردوست که در گریز از سینمای تجاری در فیلم «خفگی»فریدون جیرانی ایفای نقش کرده بود نقش اصلی زن «ماجرای نیمروز۲» را ایفا خواهد کرد!!

 داستان «ماجرای نیمروز۲» چند سال بعد از قسمت اول به عملیات مرصاد و به هلاکت رسیدن منافقین در جریان این عملیات می پردازد. آیا شاکردوست در این فیلم ایفاگر دختر منافق توّابی خواهد بود که در این عملیات به شهادت می رسد؟؟

«سینما ایده‌آل» از محسن کیایی بازیگر آثار غالبا کمدی به عنوان دیگر بازیگر «ماجرای نیمروز۲» نام برده! محمدحسین مهدویان در قسمت قبلی فیلم علاقه زیادی نشان داده بود به وارد کردن بی ربط یک ماجرای عاشقانه به دل فیلم لرزانش!!

اینکه نردعشق فیلم جدید بین کاراکترهای کیایی و شاکردوست رخ میدهد یا نه مشخص نیست اما احتمالا باز لرزشهای مدام دوربین است که از ابتدا تا انتها رخ میدهد مبادا بعد سوم میزانسن و گافهای طراحی صحنه مشخص شود.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۷:۰۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=51551

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "در نقش توّابی که در مرصاد به شهادت می‌رسد؟⇐ایفای نقش الناز شاکردوست در قسمت دوم فیلم ۳ارگانی-لرزان «ماجرای نیمروز»"

 1. میلاد گفت:

  بد میسوزید از فیلمای شاهکار مهدویانا

 2. لی لیانا افشاریان گفت:

  اینا الان باید درباره بیکاری و گرسنگی ملت فیلم بسازن
  منتها چون در اون ده دوازده سال قالی از کوخ رسیدن به کاخ
  دیگه خبر هم ندارن تو کف خیابونا چی میگذره و ملت چجوری دارن زندگی میکنن

 3. رها دایان گفت:

  این ۳ارگانی همونی نبود که نماینده ۹۶درصدیا شده بود؟؟
  الان سوژه فیلم جدیدشون حرف دل ۹۶درصدیاس؟؟؟
  اون ۹۶درصد به زعم ایشون گرسنه الان مسأله شون همینه؟؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code