۰۹۰۳۱۴۰۲

در رونمایی درام مفرح «گذر موقت» بیان شد⇐شقایق فراهانی: یاد گرفتم در هیچ رابطه‌ای «موقت» و «گذری» نباشم!+عکس

سینماروزان: اولین اکران مردمی درام مفرح «گذرموقت» شامگاه چهارشنبه ۱۱ مرداد در سینما آزادی با حضور عوامل برگزار شد

به گزارش سینماروزان اسماعیل محرابی بازیگر فیلم که بعد از سالها با فیلم «گذر موقت» سینما آمده است طی سخنانی گفت: من بسیاری خوشحالم که امروز در این مراسم هستم و بسیار خوشحالم که در فیلم «گذر موقت» بازی کردم و با افشین هاشمی همکاری کردم و همکاری در این فیلم خیلی خوب بود.

مسعود کرامتی بازیگر دیگر فیلم نیز گفت: خوشحالم که این فیلم بالاخره رنگ پرده به خودش دید و اکران شد آن هم در زمان و فضایی که خیلی نمی شود از سینما تعریف کرد و اگر دوست دارم که این فیلم دیده شود بخاطر خودم نیست بلکه برای افشین هاشمی جوان است که دارای سواد و پشتکار خوبی است.

شقایق فراهانی نیز طی سخنانی گفت: من خیلی خوشحالم که در این فیلم بازی کردم. فیلم «گذر موقت» به من یاد داد که در هیچ جریان و هیچ رابطه ای اعم از محیط زیست، زندگی خانوادگی، اجتماعی و هنری  گذری و  موقت نباشم.

افشین هاشمی نیز طی سخنانی گفت: بهترین و دلگرم کننده ترین حمایت از فیلمهای مستقل حضور تماشاگران و تماشای فیلم است و من سپاسگذارم این محبت هستم.

وی ادامه داد : فیلم «گذر موقت» یک فیلم خانوادگی است که تلاش می کند مفرح باشد و من اکران این فیلم را به  خانواده  خودم و خانوادهای تقدیم می کنم که دوست دارند در کنار هم باشند و زندگی خوبی را تجربه کنند.

در مراسم اکران مردمی این فیلم شادی آور هنرمندانی همچون افشین هاشمی، گلاب آدینه،مونا فرجاد ،شقایق فراهانی،اسماعیل محرابی،مسعود کرامتی،وحید موساییان و حبیب اسماعیلی مدیر رسانه فیلمسازان پخش کننده «گذر موقت» حضور داشتند.

فیلم سینمایی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.

اکران مردمی «گذر موقت»

اکران مردمی «گذر موقت»

اکران مردمی «گذر موقت»
اکران مردمی «گذر موقت»
image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۲۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=41174

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code