۰۷۱۱۱۴۰۱

در تولید فیلم تازه تهیه‌کننده جوان «پادری» همه حضور بهم رسانیدند⇐از حوزه هنری گرفته تا فارابی و تصویرشهر وابسته به شهرداری!+عکس

سینماروزان: تهیه کننده جوان فیلمهایی مانند «دلبری» و سریالهایی مانند «پادری» سعی زیادی کرد که به هنگام تولید فیلم تازه اش «ماجرای نیمروز» از استقلال عملکرد و تولید در بخش خصوصی سخن گوید و حتی در میانه های مسیر تولید نیز اخباری منتشر شد مبنی بر تعطیلی پروژه به دلیل محدودیت مالی!!!

به گزارش سینماروزان با این حال انتشار اولین پوستر رسمی «ماجرای نیمروز» حکایت از آن دارد که این تهیه کننده جوان نه فقط از حمایتهای شهرداری و سازمان تصویرشهر برخوردار است بلکه در تولید فیلم، بنیاد سینمایی فارابی که در سالهای اخیر مدام از بضاعت اندک اقتصادی خود نالیده و همچنین حوزه هنری به عنوان یکی از متمول ترین ارگانهای متولی تولید محصولات سینمایی حضور دارند!

فارغ از شهرداری که پیشتر حمایت جانانه تبلیغاتی اش را از محصولات این تهیه کننده نشان داده بود و فارابی که مدیرعامل آن چندی قبل  شخصا یادداشتی ستایش آمیز برای یکی از آثار روی پرده این تهیه کننده به نام «خانه ای…» نوشته بود و البته یکی از مدیران فرهنگی این نهاد سناریست «ماجرای نیمروز» است(!) اینکه حالا حوزه هنری که در اکران فیلم قبلی این تهیه کننده «سیانور» با اتهام عدم حمایت از فیلم مواجه بود برای تولید فیلم جدید تهیه کننده حضور بهم رسانیده جالب توجه به نظر می رسد.

 باید صبر کرد و دید فیلمی که مثلث تصویرشهر-فارابی-حوزه هنری را به عنوان حامی مالی داشته و نام آن هم عاریه‌ای از عنوان فیلمی مشهور از «فرد زینه‌مان» است به چگونه محصولی بدل شده و آیا هیأت داوران فجر در برخورد با این فیلم تحت تأثیر حامیان آن قرار می‌گیرند یا مستقل عمل خواهند کرد؟

پوستر «ماجرای نیمروز»
پوستر «ماجرای نیمروز» با لوگوهای تصویرشهر، حوزه هنری و فارابی در پایین پوستر
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۶:۳۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33920

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "در تولید فیلم تازه تهیه‌کننده جوان «پادری» همه حضور بهم رسانیدند⇐از حوزه هنری گرفته تا فارابی و تصویرشهر وابسته به شهرداری!+عکس"

 1. الی گفت:

  ماشالله
  از حوزه هنری چقدر گرفته؟
  از تصویرشهر چقدر؟
  از فارابی چقدر؟
  مدام هم مینالن که آی مستقلیم
  آی مستقلیم…

 2. رهی گفت:

  براساس کدام سابقه
  این همه حمایت شامل حال شده؟؟؟
  یه رزومه بدن که کجا درس خونندن؟
  کجا کار کردن؟

 3. حمید رضا گفت:

  این که داره از همه پول میگیره با اون گریم … و به ظاهر ارزشی . البته به ظاهر ارزشی چون فردی واقعا انقلابی . ارزشی و جبهه ای باشه از این مدل کارای فریب کارانه نمیکنه . دیشب در مراسم موزه سینما دیدمش جای مهر بامزه ای زده بود و لباس جبهه ای دهه ۶۰ پوشیده بود!!! به نظرم به زودی اینم میره پیش…

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code