۰۵۰۷۱۴۰۱

در بیانیه سازمان سینمایی مطرح شد⇐حل مشکل پخش کنندگانی که تیزر فیلمهایشان از GEM پخش شده/برخورد قانونی با ارسال کنندگان تیزر به GEM+یک تناقض

سینماروزان: در پی توقیف برخی از دفاتر پخش سینمایی به دلیل پخش تیزر آثارشان از شبکه جم، سازمان سینمایی در بیانیه ای اعلام کرد مشکل این دفاتر حل شده است.

به گزارش سینماروزان در این بیانیه از برخورد قانونی بعدی با پخش کنندگانی خبر داده شده که تیزرشان از جم روی آنتن می رود.

این بیانیه در حالی صادر شده که در هفته اخیر تیزر فیلمی به نام “این زن حقش را میخواهد” از جم پخش شده است و البته دفتر پخش آن “پرده پنجم” نیز مشکلی پیدا نکرده است.

متن بیانیه سازمان سینمایی به شرح زیر است:

پیرو مذاکره رییس سازمان سینمایی با حجت السلام والمسلمین منصوری بازپرس رسیدگی کننده به پرونده، با ابلاغ ویژه رییس قوه قضاییه، مشکل اکران فیلم های دفاتر تعلیق شده شامل فیلمیران، نورتابان و پویا فیلم مرتفع شده و ادامه فعالیت این دفاتر بلامانع است.

پیرو این توافق، فیلم های سینمایی «یتیم خانه ایران» ساخته ابوالقاسم طالبی، «متولد ۶۵» ساخته مجید توکلی، «نفس» ساخته نرگس آبیار به موقع اکران خواهد شد.

از تاریخ انتشار این خبر تیزرهای تبلیغی فیلم های سینمایی که از شبکه GEM پخش شوند، شامل برخورد قانونی خواهد شد.

سازمان سینمایی ضمن سپاس از مسئولین قوه قضاییه برای برخورد مشفقانه و رأفت اسلامی، از تهیه کنندگان ،پخش کنندگان و سرمایه گذاران سینما می خواهد به موازین قانونی ابلاغ شده احترام بگذارند و نسبت به مسئولیت اجتماعی خود اهتمام ورزند.

بدیهی است سازمان سینمایی نسبت به تخلفات احتمالی حساس بوده و با آن برخورد لازم را خواهد کرد.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۲۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30165

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code