۱۲۰۷۱۴۰۲

در اکران مردمی «آهنگ دونفره» در لوتوس مال چه گذشت؟/ از گنج قارون تا آهنگ دونفره/رکوردشکنی در لوتوس مال+عکس

اکران مردمی آهنگ دونفره در لوتوس مال

سینماروزان/روح‌الله نشیبا: اکران مردمی فیلم «آهنگ دونفره» با حضور احمد مهرانفر، علیرضا استادی و فرزاد فرزین در میان استقبال پرشور مخاطبان و دوستداران سینما در پردیس سینمایی لوتوس مال برگزار شد.

دو هزار مخاطب و سانس فوق العاده

فیلم سینمایی «آهنگ دونفره» شامگاه یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه در اکران عمومی و ویژه‌ای که در  لوتوس مال برگزار شد مورد استقبال گسترده مخاطبان و سینمادوستان قرار گرفت و رکورد تعداد مخاطب را در لوتوس مال رقم زد.

در این اکران که با حضور احمد مهرانفر، علیرضا استادی و فرزاد فرزین در میان خیل عظیم مخاطبان و دوستداران سینما برگزار شد، «آهنگ دو نفره» در هشت سالن به نمایش درآمد و بیش از دوهزار نفر فیلم را به تماشا نشستند.

اکران مردمی آهنگ دونفره در لوتوس مال

اکران مردمی آهنگ دونفره در لوتوس مال

از گنج قارون تا آهنگ دو نفره

همچنین در این مراسم ایرج خواجه امیری خواننده قدیمی و محبوب به عنوان میهمان ویژه حضور داشت که اتفاق قرار گرفتن دو نسل از موسیقی، از ایرج تا فرزاد فرزین ،آهنگ دونفره جذاب و شنیدنی و دلنشینی را برای مخاطبان به تصویر کشید.
این اکران و استقبال در شرایطی برگزار شد که فروش «آهنگ دونفره» به مرز ۷ میلیارد تومان نزدیک می‌شود.

اکران مردمی آهنگ دونفره در لوتوس مال

اکران مردمی آهنگ دونفره در لوتوس مال

«آهنگ دونفره»؛ آهنگ آشتی دوباره مخاطبان با سینمای ایران

در این مراسم آرزو ارزانش کارگردان فیلم ضمن خوشامدگویی به میهمانان گفت: یکی از بهترین فضاها و زمینه‌ها برای روایت قصه‌های عاشقانه و اجتماعی ژانر موزیکال است. هر چند ساخت این «گونه» در سینمای ایران بسیار محدود است اما در «آهنگ دونفره» با همدلی و‌ همراهی عوامل فیلم تلاش کردم ضمن احترام به ذائقه و سلیقه مخاطب اثری دلنشین و قابل قبول بسازم و خوشحالم که مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. به نوبه خودم از همه مخاطبان سپاسگزارم.

وی ادامه داد: بدون تردید بقای سینما و خصوصا سینمای مستقل و حضور هر چه بیشتر زنان در این عرصه در گروی حمایت مردم و مخاطبان فهیم و دوست‌داشتنی است.

احمد مهرانفر: انرژی و حس در کنار مخاطب ‌‌حامیان سینما  بودن همیشه برایم ارزشمند و وصف‌ناشدنی است

در ادامه احمد مهرانفر که مورد تشویق گسترده حاضران در سالن قرار گرفت گفت: انرژی و حس با شما بودن همیشه برایم ارزشمند و وصف‌ناشدنی است. رونق سینما و استقبالتان از این فیلم به طور یقین موجب دلگرمی مضاعف ما برای تلاش بیشتر در این عرصه است. به وجود و حضورتان می‌بالم.

اکران مردمی آهنگ دونفره در لوتوس مال

اکران مردمی آهنگ دونفره در لوتوس مال

علیرضا استادی: حمایت خودتان را از سینما و سینمای مستقل دریغ نکنید

علیرضا استادی  نیز گفت: استقبال شما از این فیلم به این معنی است که سینما در هر جامعه‌ای اگر به مردم و سلایقشان احترام بگذارد و بتواند حال خوب منتقل کند، یعنی درست عمل کرده است. از شما می‌خواهم حمایت خودتان را از سینما و سینمای مستقل دریغ نکنید.

اکران مردمی آهنگ دونفره در لوتوس مال

اکران مردمی آهنگ دونفره در لوتوس مال

فرزاد فرزین: فیلم‌های موزیکال می‌تواند نشاط و امید اجتماعی را در روح و کالبد جامعه تزریق کند

فرزاد فرزین که با تشویق پرشور دوستدارانش روی صحنه آمد، ضمن سپاسگزاری از میهمانان و حمایتشان گفت: فیلم‌های موزیکال می‌تواند نشاط و امید اجتماعی را در روح و کالبد جامعه تزریق کند. خوشحالم که با این فیلم توانسته‌ایم حال دل مخاطبان را خوب کنیم. بدون شک وظیفه سینما و فیلم این است که مردم و مخاطبان را به تفکر وادارد و انرژی و حس و حال خوب را به وجود ارزشمندشان هدیه کند.

در پایان آرزو ارزانش کارگردان فیلم گفت: «آهنگ دونفره» آهنگ آشتی دوباره مخاطبان با سینمای ایران است.

آهنگ دونفره، رکورد لوتوس را شکست

آهنگ دونفره، رکورد لوتوس را شکست

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۸:۴۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=74976

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code