۰۷۱۱۱۴۰۱

درگیریهای روانی شهاب حسینی در محصولی با سرمایه‌‌گذاری یک توزیع‌کننده فرش!!+فیلم

سینماروزان: شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که تابستان سال قبل یک تفاهمنامه همکاری با یک توزیع کننده فرش با نام «شهرفرش» تنظیم کرده بود توانست چند فیلم را با سرمایه گذاری این توزیع کننده فرش بسازد.

به گزارش سینماروزان «آفتاب نیمه شب» و «برادرم خسرو» از جمله این آثار بودند که اولی در مدیوم ویدیویی و دومی در مدیوم سینما تولید شد.

«برادرم خسرو» که شهاب حسینی در آن در نقش جوانی دچار اختلال روانی دوقطبی ظاهر شده در جشنواره سی و چهارم فجر هم حضور داشت اما نتوانست در سال اخیر اکران شود و برای همین اکران آن به سال آینده موکول شده است.

ناصر هاشمی، شهاب حسینی، هنگامه قاضیانی، تژاو یونس‌پور، جواد یحیوی و بیتا فرهی دیگر بازیگران «برادرم خسرو» هستند که کارگردانی آن را یک فیلم اولی به نام احسان بیگلری برعهده داشت.

بیگلری در جشنواره امسال فجر به عنوان نویسنده «آذر» حضور داشت؛ فیلمی به تهیه کنندگی نیکی کریمی که البته به واسطه ضعف در ساختار و تکراری بودن روایت نتوانست توجه مخاطبان را جلب کند.

برای دیدن تیزر «برادرم خسرو» اینجا را ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۹:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=34886

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "درگیریهای روانی شهاب حسینی در محصولی با سرمایه‌‌گذاری یک توزیع‌کننده فرش!!+فیلم"

  1. محمد گفت:

    میشه توضیح بدید چطوریه این تفاهم نامه همکاری بینشون؟ سرمایه فیلمو فرشیه میده فیلم به نام شهاب میخوره و فرشیه چه سودی میبره ازین همکاری با شهاب؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code