۱۱۱۱۱۴۰۱

 درددل‌های اکبر عبدی در برنامه “خوشا شیراز”⇐یک سال و نیم دیالیز می‌شدم اما یک نفر از مدیران تلویزیون سراغ من نیامد/مسعود فراستی ۲۰ سال قبل برای خرید خانه از من پول قرض گرفت و هنوز بدهی‌اش را پس نداده/جیرانی دروغ میگوید/شریفی‌نیا دستمزد من در “اخراجیها۲” را کم کرد و یک خانه مشتی خرید!/آقای زم در زمان مدیریت در حوزه سیگار و ساعت وارد می‌کرد

سینماروزان: سیدعلی ضیاء مجری تلویزیون، جمعه ۳۰ مهر در برنامه «خوشا شیراز» میزبان اکبر عبدی بازیگر مطرح تئاتر، سینما و تلویزیون ایران بود و گفتگوی جنجالی با این چهره پرطرفدار داشت.
به گزارش سینماروزان ضیاء در این گفتگو از عبدی درباره خاطره فریدون جیرانی سوال کرد که گفته بود حین ساخت فیلم «خواب زده ها» روزی همه آماده ضبط بودند اما هنوز عبدی نرسیده بوده و وقتی با او تماس گرفته اند دخترش گفته که پدر خواب است!
جیرانی دروغ میگوید
عبدی در این باره اعلام کرد: همین جا اعلام میکنم این یک دروغ خیلی بزرگ است. آقای جیرانی اگر چنین حرفی می زند این را هم بگوید که ۸۰ درصد دستمزد مرا یک سال بعد پرداخت کرد.
وی در پاسخ به اینکه هیچوقت حتی اگر روی سن رقصیده باشد ممنوع الکار نمی شود، اظهار کرد: چرا. من دو بار به دلیل دستمزد ممنوع الکار شدم! اما در همان مشهد که حالا برگزاری کنسرت در آن ممنوع است، رقص چوب می کنند.
شریفی نیا با درصدی که از اخراجی های ۲ گرفت یک خانه مشتی خرید
این بازیگر درباره رابطه اش با محمدرضا شریفی نیا توضیح داد: قرارداد ۴۰ میلیون تومانی من در «اخراجی های۲» توسط شریفی نیا به ۳۰ میلیون تومان کاهش یافت. بعدها فهمیدیم ایشان به آقای ده نمکی و آقایان سرمایه گذار گفته من قراردادها را کم می کنم به شرطی که Xدرصد از فیلم به من بدهید. او توانست با درصدی که از آن فیلم گرفت یک خانه مشتی بخرد. خدا بیشتر به او بدهد.
وی افزود: اما اینکه به که و که قسم می خورد که من در آن فیلم شریک نبودم، به آدم بر میخورد. یا مثلا در «آدم برفی» قرارمان این بود که ۵۰ درصد یعنی نفری ۱۰ درصد سهم ما باشد، ۵۰ درصد هم متعلق به حوزه باشد. زمان حاج آقا زم بود. دم ایشان گرم که در حوزه هر کاری می‌خواست می توانست انجام دهد و ساعت و سیگار وارد می کرد! نوش جانش. کاری نداریم.
بازی در فیلم کسی که “آدم برفی” را از پرده پایین کشید
ضیاء در ادامهبا اشاره به مسعود ده نمکی از این گفت که عبدی با گذشت سالها در فیلم کسی بازی کرده که در گذشته فیلم او را از پرده پایین کشیده است.
عبدی در این زمینه توضیح داد: عیبی ندارد. بالاخره آدم در زندگی جایزالخطا است. وقتی دو نفر در نازی آباد با هم دعوا میکنند به هم احمق و کثافت که نمی گویند! فحش می دهند! من در تمرین با خودم جلوی آینه راحت فحش می دهم اما وقتی جلوی دوربین می آیم آن حس را با خودم می آورم اما به جایش احمق و بی شعور می گویم!
در یک سال و نیم اخیر کسی از تلویزیون احوالم را نپرسید
وی در بخش دیگری از حرفهایش گفت: در این یک سال و نیم که من دیالیز و پیوند می شدم، بالاخره کارمند جزء تلویزیون که به حساب می آمدم، یک نفر از صدا و سیما به من زنگ نزد. باز دم آقای ضرغامی گرم که ختم پدر من آمد.
فراستی! حالا که وضعت خوب شده بدهی مرا پس بده!
این بازیگر درباره مسعود فراستی گفت: او بعضی وقتها اصلا فیلم را نمی بیند و نقد می کند. به قرآن مجید اگر دروغ بگویم! از همین جا هم خدمت او اعلام می کنم حدود ۲۰ سال پیش در شهرک قدس با همسرش دنبال خانه می گشت و ۱۰۰ هزار تومان از من قرض گرفت. ۱۰۰ هزار تومان ۲۰ سال پیش. شنیدم در مهرشهر کرج کافی شاپ راه انداخته است. حالا که وضعت هم بد نیست، لااقل بدهی ات را بیاور بده. درباره هر فیلمی هم که بازی کردم برو نقد کن آزادی، هیچ مشکلی نیست!
image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30010

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب " درددل‌های اکبر عبدی در برنامه “خوشا شیراز”⇐یک سال و نیم دیالیز می‌شدم اما یک نفر از مدیران تلویزیون سراغ من نیامد/مسعود فراستی ۲۰ سال قبل برای خرید خانه از من پول قرض گرفت و هنوز بدهی‌اش را پس نداده/جیرانی دروغ میگوید/شریفی‌نیا دستمزد من در “اخراجیها۲” را کم کرد و یک خانه مشتی خرید!/آقای زم در زمان مدیریت در حوزه سیگار و ساعت وارد می‌کرد"

  1. یاسین گفت:

    تو کلیپش گفت فراستی زنشو طلاق داده … توی نقل قول صداقت رو رعایت کنید!
    بماند که خیلی از واژگان رو هم عوض کردین و …

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code