۱۳۰۱۱۴۰۲

درحالی‌که جشنواره‌های جهانی به‌دلیل شیوع کرونا یکی‌یکی تعطیل می‌شوند⇐جشنواره مقاومت، دبیر عوض می‌کند!!!

سینماروزان: شیوع کرونا موجب شده بسیاری از جشنواره‌های مطرح جهانی تعطیل شوند و حتی جشنواره موسوم به جهانی فجر نیز تعطیل شد.

در این شرایط اینکه به ناگاه خبر می‌رسد دبیر جشنواره مقاومت عوض شده، حجمی انبوه از علامت سوال را در ذهن ردیف می‌کند. تازه وقتی مشخص می‌شود این تغییر دبیر به دوشغلگی منجر می‌شود؛ سوالات دوچندان می‌گردد.

محمدیاشار نادری رئیس بنیاد روایت فتح، مهدی عظیمی‌میرآبادی را به عنوان دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت برگزیده است.

مهدی عظیمی‌میرآبادی در حال حاضر مدیرعامل انجمن سینمایی انقلاب و دفاع مقدس است و با صدور حکم دبیری جشنواره مقاومت، علنا دوشغله هم‌ شده است!

با این حال ورای حذف محمد خزاعی و انتصاب عظیمی میرآبادی که دوشغلگی را موجب شده اینکه چرا در شرایط کرونایی اخیر باید بر تعویض دبیر جشنواره‌ای که پسوند “بین‌المللی” را یدک می‌کشد تاکید شود واقعا امری غریب است.

کدام جشنواره بین‌المللی در دنیا سراغ دارید که در دل شیوع کرونا به‌جای تعطیلی یا تغییر صورت برگزاری جشنواره از تغییر دبیر خبر داده باشد؟؟؟

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60327

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "درحالی‌که جشنواره‌های جهانی به‌دلیل شیوع کرونا یکی‌یکی تعطیل می‌شوند⇐جشنواره مقاومت، دبیر عوض می‌کند!!!"

  1. حسین مهدوی گفت:

    مگر این برادرمون عطیمی میرابادی در مدیریت انجمن چه کرده که حالا بهش پست جدید دادن؟؟؟
    بد نبود قبل از صدور حکم‌جدید برای نامبرده یه شرحی از موفقیتهاش در مدیریت انجمن ارائه میدادن

  2. هادی گفت:

    عجیبه که محمد خزاعی مدیر ناکارآمدی که سالها ولکن این جشنواره نبود رو تونستن کنار بزارن.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code