۱۳۰۱۱۴۰۲

داستان عشقی شاه شهید(؟؟!!) به شبکه خانگی می‌آید⇔پیش تولید “آهوی من مارال ” آغاز می‌شود

آهوی من مارال

سینماروزان: پیش تولید پروژه نمایش خانگی ” آهوی من مارال ” به زودی آغاز خواهد شد.

پیش تولید ” آهوی من مارال ” پس از شروع دوباره تولیدات سینمایی که به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده ، آغاز خواهد شد.

طراحی لوگو این سریال برعهده مهران گل محمدی و لیدا صبوری است.

برخی عوامل این پروژه عبارتند از :
کارگردان : مهرداد غفارزاده ، تهیه کننده : بهروز خوش رزم ، مشاور پروژه و ناظر کیفی : سعید شریعتی ، مشاوره فیلمنامه : فریدون عموزاده خلیلی ، ایده و طرح سریال : مهرداد غفارزاده ، اعضای نویسندگان : پریسا شمس ، معصومه یزدانی ، ابراهیم قربانپور، مشاور رسانه ای : اشکان منصوری . نوازنده : آیدین علیانسب.

سریال ” آهوی من مارال ” که در دوره قاجار و عصر ناصرالدین شاه می گذرد در دو فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می شود؛ فصل اول پانزده قسمت و فصل دوم در بیست و پنج قسمت خواهد بود.

موضوع این سریال به عشق ناصر الدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای اطراف آن ، می پردازد همچنین داستان هایی از کنیزان ترک به میان خواهد آمد و …

بخشی هایی از سریال در استانبول قدیم می گذرد و از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون ترکیه نیز استفاده خواهد شد و در این زمینه مذاکراتی انجام شده است.

در خلاصه قصه ” آهوی من مارال ” آمده : ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد ، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند ، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا ، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان ، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان..

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60428

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code