۳۰۱۰۱۴۰۰

داریوش ارجمند: خیلی دوست داشتم نقش حضرت عباس(ع) را بازی کنم ولی نشد!+فهرستی از نقشهایی که حسرت ایفایشان بر دل ارجمند باقی مانده

داریوش+ارجمند+ابوالفضل+عباس

سینماروزان: “رستاخیز” که مهمترین فیلم عاشورایی این سالهای ماست به دلایل مختلف و از جمله نمایش تصویر حضرت ابوالفضل(ع) توقیف شده و سریال ماندگار “مختارنامه” هم با توقیف سکانسهای حضرت ابوالفضل(ع) روی آنتن رفت.

در این شرایط اینکه داریوش ارجمند بازیگر کاراکتر “مالک اشتر” سریال “امام علی(ع)” ایفای نقش حضرت ابوالفضل(ع) را بزرگترین حسرت زندگی هنریش بداند عجیب نیست؟!

داریوش ارجمند در تشریح فهرست کارهای تیک نخورده اش به “همشهری” گفت: در ذهنم کارهایی بوده که دوست داشتم تجربه کنم. خیلی دلم میخواست قبل از اینکه از سنم بگذرد در یک اثر تاریخی نقش حضرت عباس(ع) را بازی کنم ولی قسمت نشد و این اتفاق نیفتاد.

ارجمند ادامه داد: زمانی بود که دوست داشتم نقش رستم را بازی کنم و بدانچه میخواستم رسیدم. شوقی را که برای بازی در نقش رستم داشتم در آن کار بیرون ریختم ولی نقش حضرت عباس(ع) قستم نشد.

ارجمند با اشاره به دیگر حسرتهای زندگی هنریش ادامه داد: نقش دیگری که دوست داشتم “امیرکبیر” بود. به جز این دوست داشتم در جوانی “هملت” را ایفا کنم و در میانسالی “مکبث” را ولی همه اینها از کفم رفت.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=57295

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code