۲۵۰۶۱۴۰۰

داريوش ارجمند ضمن پذيرش بدنامي خود در نزديكي با احمدي‌نژاد: وزير ارشاد{علی جنتی} چشم ديدن ما را ندارد

سینماژورنال: صبح امروز  آخرین نشست «کتابخوان» سال ۹۴ با حضور وزیر ارشاد و جمعی از هنرمندان توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی برگزار شد.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “فارس” وزیر ارشاد در بدو صحبت‌های داریوش ارجمند سالن نشست کتابخوان هنرمندان پیشکسوت را ترک کرد و موجب شد ارجمند سخنان صریحی را مطرح کند.

وزیر ارشاد چشم دیدن ما را ندارد
داریوش ارجمند با گلایه و عصبانیت از ترک سالن توسط جنتی ابراز داشت: آقای وزیر ارشاد چشم دیدن ما را ندارد، رفت، مهم هم نیست. بسم الله می‌گویم و آغاز کلام می‌کنم تا متهم به کفر نشوم. خراسانی هستم؛ شاگرد دکتر شریعتی و آکتور که به تمام آنها افتخار می‌کنم.

وی ادامه داد: دغدغه‌ام فرهنگ سرزمینم است. سالها در تئاتر کار کردم اما همیشه نگران فرهنگ سرزمینم بودم و اینکه تکلیف گنجینه فرهنگی ما چیست. اتفاقات تاریخ معاصر ما مثل موسسه پیشکسوتان مهم است اما نشان و آرم آن هیچ جایی نیست؛ در جایی به زور می ایستانندمان و زینت مجالس می شویم و عکس میگیرند حتی پشت کارت دعوت این مراسم هم آرم ما نیست در حالی که این موسسه را ما با خون دل بوجود آورده‌ایم.

بدنامی نشستن کنار ریس جمهور سابق را به جان خریدم
وی به دیدار با محمود احمدی نژاد رییس جمهور قبل اشاره کرد و گفت: بدنامی نشستن کنار ریس جمهور سابق را به جان خریدم که موسسه پا بگیرد. امروز خوشحال بودیم وزیر ارشاد می‌آید ولی می‌رود! اگر ما نباشیم ایشان کسی نیست. او راهش را می‌کشد و می‌رود؛ احتیاجی نیست ما صاحبخانه‌ایم. اسماعیل خلج و امثال او هستند صاحب خانه ماییم شکی نیست صاحب این خانه بیهقی است.

ارجمند ادامه داد: این در حالی است که قرار است در پایان نشست کتابخوان تفاهمنامه‌ای به امضا برسد و حتی شاهد سخنرانی و معرفی کتاب توسط وزیر ارشاد باشیم، اما جنتی به نا گاه سالن را ترک کرد.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه 21 فوریه 2016 - 13:48
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=18415

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "داريوش ارجمند ضمن پذيرش بدنامي خود در نزديكي با احمدي‌نژاد: وزير ارشاد{علی جنتی} چشم ديدن ما را ندارد"

  1. یه نفر گفت:

    ببینید اقای ارجمند و آن خواننده که اسمش یادم نیست الان و خیلیهای دیگر مثل شما
    بالاخره وقتی با جهت باد حرکت میکنید طوفان که بیاید گردباد که بیاید اسیر میشوید خودکرده را تدبیر نیست
    بس کن آقا حالا درد دل هم داری!!! یک عده ادم باشرافت حاضر شدند مدرک دکترایشان را رها کنند اما زیر بار این جور ادمها (از هر طیفی اصلاح طلب و اصولگرا) نروند. حالا شما و برادرزاده ات و پسرت و … که همه جا تشریف دارید ناراحتید؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code