۰۷۱۱۱۴۰۱

«خوب بد جلف» ۱۴ میلیارد را رد کرد/«گشت۲» از ۱۳ میلیارد عبور کرد/«سه بیگانه» بدون تیزر در مرز ۲ میلیارد+آمار کامل فروش

سینماروزان: رقابت میان دو کمدی «خوب بد جلف» و «گشت۲» که هر دو با پخش هدایت فیلم روی پرده اند نزدیکتر از قبل شده است و اختلاف فروش این دو فیلم به حدود یک میلیارد رسیده است و با درنظر گرفتن این نکته که «خوب بد جلف» آخرین هفته اکران خود را پیش رو دارد «گشت۲» به زودی از این فیلم پیشی خواهد گرفت و البته شاید بتواند تا انتهای اکران رکورد فروش آثاری نظیر «سالوادور…»، «فروشنده» و «محمد…» را هم بزند.

به گزارش سینماروزان فیلمهای میانه جدول فروش فیلم ۳ارگانی «ماجرای نیمروز» و کمدی-انتقادی «سه بیگانه» هستند که اولی با حجم بالای تبلیغات از تیزرهای فراوان گرفته تا تبلیغات محیطی بسیاری که برای آن تدارک دیده شده توانسته رقم ۳ میلیارد را رد کند و دومی با حداقل تبلیغات و بخصوص نداشتن هیچ گونه تیزر تلویزیونی توانسته در مرز فروش ۲میلیارد قرار گیرد. رئال-انیمیشن «مبارک» نیز به واسطه تنها فیلم کودک روی پرده فروش نسبی خوبی داشته است.

قعرنشینان جدول فروش به سیاق هفته های قبل «آباجان» و «یک روز بخصوص» هستند که بعد از بیشتر از یک ماهی که از اکران آنها می گذرد به زحمت توانسته اند رقم فروش یک میلیارد را رد کنند. در این بین هر دو فیلم تیزرهای تلویزیونی فراوان داشته اند و «آباجان» تیزرهایش از جم هم روی آنتن رفته است!

«امتحان نهایی» که به تازگی در گروه آزاد روی پرده رفته نیز در دو روز ابتدایی اکرانش توانسته نزدیک به ۳۰ میلیون تومان فروش کند.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه اول اردیبهشت ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–خوب بد جلف ۱۴ میلیارد و ۳۵۰ میلیون(۶۵روز)

–گشت(۲) ۱۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون(۳۷روز)

–ماجرای نیمروز  ۳ میلیارد و ۳۱۵ میلیون(۳۷روز)

–سه بیگانه ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون(۴۴روز)

–مبارک ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون (۶۶روز)

–آباجان ۱ میلیارد و ۲۴۰ میلیون(۳۷روز)

–یک روز بخصوص ۱ میلیارد و ۵۵ میلیون (۳۷روز)

–امتحان نهایی ۳۰ میلیون(۲روز)

 

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37258

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code