۰۷۰۹۱۴۰۱

خواننده فیلم کیمیایی پوستر “محمد(ص)”مجیدی را طراحی کرد!+عکس

سینماژورنال: نخستین پوستر فیلم سینمایی “محمد(ص)” مجید مجیدی در حالی رونمایی شد که تصویری از “آمنه” مادر پیامبر(ص) در لحظه تولد فرزند روی پوستر نقش بسته است.

به گزارش سینماژورنال “محمد(ص)” بناست برای اولین بار بطور رسمی در بخش خارج از مسابقه جشنواره مونترال و به عنوان فیلم افتتاحیه این جشنواره به نمایش درآید.(اینجا را بخوانید)

پوستر “محمد(ص)” را سیروس سلیمی طراحی کرده است؛ از طراحان گرافیک، نقاشان و خوشنویسان ایرانی که چندی قبل نیز آلبومی با عنوان “صدای بیصدا” را به بازار موسیقی پاپ عرضه کرده بود.

سیروس سلیمی خواننده اولین ترانه پاپ در سینمای پس از انقلاب هم بوده آن هم برای فیلم «تجارت» به کارگردانی مسعود کیمیایی!!! البته عجیب هم نبود که کیمیایی یادداشتی اختصاصی را برای آلبوم “صدای بیصدا”ی وی بنگارد.

محمد(ص)
پوستر محمد(ص)

از فرهاد تا کیمیایی و مجیدی

به گزارش سینماژورنال اینکه سلیمی طراح پوستر مهمترین محصول کارنامه سینمایی مجید مجیدی و پرهزینه ترین محصول سینمای ایران شده وقتی جالبتر می شود که بدانیم سلیمی آلبوم “صدای بیصدا”ی خود را به فرهاد مهراد تقدیم کرده.

یعنی همان فرهادی که در ابتدای انقلاب اسلامی با خواندن ترانه “وحدت” با مطلع “والا پیامدار…” که ادای دینی بود به پیامبر اسلام(ص) سعی کرد علقه های دینی خود را نشان دهد.

سیروس سلیمی پیش از این طراحی پوستر “ آواز گنجشک ها”ی مجیدی را هم برعهده داشت.

سیروس سلیمی
سیروس سلیمی

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=7859

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code