۱۱۱۱۱۴۰۱

خبر کیهان⇐کارگردان فیلم ضدانقلابی ساخت سریال نوروزی شبکه دو را شروع کرد!!!

سینماروزان: «کارگردان فیلم ضدانقلابی ساخت سریال نوروزی شبکه دو را شروع کرد»؛ این تیتر یکی از اخبار فرهنگی-هنری امروز روزنامه «کیهان» است.

به گزارش سینماروزان این تیتر ذهن را به این سمت می برد که مبادا برخی کارگردانانی که از آنان با عنوان سیاه نما یاد می شود و در سالهای اخیر توانسته اند به واسطه مراودات سیاسی جشنواره های آن طرف شناخته شوند ساخت سریال در تلویزیون را برعهده گرفته اند اما واقعیت چیز دیگری است چون مقصود کیهان سریالی است به نام «خانه ما» و کارگردانی به نام سامان مقدم که موفق ترین آثارش بلحاظ مخاطب، کمدی هایی مانند «مکس» و «نهنگ عنبر» هستند که بخش عمده جذابیت خود را از بشکن و بالابنداز می گیرند!

متن خبر «کیهان» را بخوانید:

به رغم هشدارهای داده شده نسبت به سازنده یک فیلم سلطنت‌طلب، این فیلمساز با حمایت مدیران سیما تولید سریال جدید خود را کلید زد.

سریال «خانه ما» درحالی به کارگردانی سامان مقدم در دست تولید است که وی سابقه ساخت فیلمی با نام «صد سال به این سال‌ها» دارد که به طور صریح و آشکار به تطهیر رژیم پهلوی پرداخته و انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را تخطئه کرده است!

نکته قابل تأمل این است که مرکز امور نمایشی سیما، سفارش‌دهنده این سریال است و قرار است به عنوان سریال نوروزی از شبکه دو پخش شود.

کم نبوده‌اند کسانی که با پول بیت‌المال سیاه‌مشق کردند و بعد علیه نظام شدند، مقصر این مسئله نیز مسئولانی هستند که به چنین افرادی مجال پر و بال می‌دهند و فیلمسازان متعهد را پشت چراغ قرمز نگه می‌دارند! کیهان به زودی در گزارشی مستند این مسئله را پیگیری خواهد کرد.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۶:۳۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33388

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code