۰۷۱۱۱۴۰۱

خبر روزنامه اصلاح‌طلب⇐رضاداد دبیر جشنواره کودک می‌شود

سینماژورنال: علیرضا رضاداد را باید جزو مدیران دوران گذار سازمان سینمایی دولت یازدهم دانست چون بعد از برگزاری دو دوره جشنواره فجر پرحاشیه و مسبب شدن در ماجرای جدایی بین الملل از فجر این مدیر از دایره مدیران سازمان سینمایی کنار گذاشته شد.

به گزارش سینماژورنال حالا جالب است که بیشتر از یک سال بعد از حذف از فجر روزنامه اصلاح طلب “شرق” خبر داده این چهره مدیریتی سینمای ایران قرار است به دبیری جشنواره کودک برسد!

متن گزارش “شرق” در این باره را بخوانید:

شرط و  شروط جدید

شنیده‌ها حاکی از آن است که علیرضا رضاداد قرار است به ‌عنوان دبیر سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی کودک منصوب شود. به نظر می‌رسد این مدیر باسابقه فرهنگی که پیش‌ازاین سابقه چهار دوره دبیری جشنواره کودک و نوجوانان را پشت سر گذاشته، بهترین گزینه برای به‌سرانجام‌رساندن این دوره جشنواره است.

چون دو ماه بیشتر به برگزاری جشنواره باقی نمانده و کسی جز او نمی‌تواند این جشنواره را سروسامان دهد. گفته می‌شود یکی از دلایل نابسامانی این است که هرساله مسئولان مربوطه در اصفهان در مذاکره با مسئولان فارابی شرط و شروط جدیدی را می‌گذارند که عملا برپایی این جشنواره را با مشکلات جدی مواجه می‌کند.

سفر رضاداد به اصفهان برای مذاکره با شهردار

امسال هم قرار است بعد از ماه‌های محرم و صفر سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک در نیمه نخست آذرماه در شهر تاریخی اصفهان برگزار شود که دراین‌صورت حضور مدیری کارکشته همچون رضاداد می‌تواند راه‌گشا باشد.

براساس همین گزارش، هفته گذشته رضاداد به اصفهان سفر کرده تا با شهردار جدید این شهر وارد مذاکره شود. برای اعلام حکم نهایی هم باید منتظر ماند تا حجت‌الله ایوبی از کشور چین بازگردد تا بعد از طی روال قانونی، این حکم ابلاغ شود.

رضاداد سمت‌هایی مانند مدیرکل تولید، طرح و برنامه و قائم‌مقام شبکه دو سیما (سال‌های ٧٣-٦٥)، معاونت تولید مرکز سیمافیلم (سال‌های٧٤-٧٨)، مدیرکل تولید سیما (سال‌های٧٨-٨١)، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی (سال‌های٨١-٨٥)، دبیری جشنواره بین‌المللی فیلم فجر (چهار دوره)، دبیری جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان (چهار دوره)، دبیری سومین جشنواره بین‌الملل فیلم شهر و تهیه‌کننده اجرائی فیلم «محمدرسول‌الله(ص)» را در کارنامه مدیریتی‌اش دارد. البته غیرازاین، در دوره صدارت رئیس فعلی سازمان سینمایی، علیرضا رضاداد به ‌عنوان مشاور ارشد رئیس سازمان سینمایی منصوب شده است. گفتنی است شورای شهر اصفهان پس از استیضاح شهردار و عزل مرتضی سقاییان‌نژاد، خردادماه امسال دکتر مهدی جمالی‌نژاد را به ‌عنوان شهردار جدید اصفهان برگزیده است.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۵:۱۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=28979

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code