۰۳۰۸۱۴۰۰

خبر رسانه متبوع حوزه هنری⇐احتمال توقیف کامل تازه‌ترین فیلم کاهانی

سینماژورنال: آخرین ساخته سینمایی عبدالرضا کاهانی با عنوان «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» در حالی مدتی پیش برای دریافت پروانه نمایش به اداره نظارت ارشاد ارائه شده بود که “مهر” خبرگزاری متبوع حوزه هنری، خبر داده احتمال ردّ کامل فیلم توسط شورا وجود دارد.

به گزارش سینماژورنال این رسانه گزارش داده که مشکل این فیلم حتی با اصلاحیه نیز برطرف نخواهد شد و به این ترتیب احتمال دارد فیلم کاملا توقیف شود.

متن خبر این خبرگزاری درباره «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» را بخوانید:

 در دریافت مجوز اکران به مشکل خورد

در حالی که صاحبان فیلم سینمایی  آخرین ساخته عبدالرضا کاهانی که از مدتی قبل برای دریافت پروانه نمایش درخواست خود را به وزارت ارشاد اعلام کرده اند ولی آخرین خبرها حاکی از آن است که شورای پروانه نمایش این فیلم را رد کرده است.

این اثر سینمایی نتوانسته است نظر مثبت شورا را برای دریافت پروانه نمایش جلب کند و حتی مساله با اصلاحیه نیز برطرف نمی‌شود.

تلاش برای اکران دوم عیدفطر

چندی پیش سعید خانی تهیه کننده این فیلم سینمایی در گفتگو با مهر عنوان کرده بود: در صورت صدور پروانه نمایش «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا»، در نظر داریم فیلم را برای نوبت دوم اکران عید فطر نمایش دهیم.

در حالی که مدتی است از ارایه این فیلم به شورای صدور پروانه نمایش می گذرد اما خبری از دریافت مجوز اکران فیلم و یا حتی اعمال اصلاحات روی آخرین ساخته کاهانی به گوش نمی رسید تا اینکه در آخرین اطلاعات کسب شده احتمال رد کامل این فیلم قوت گرفته است.

مهناز افشار، طناز طباطبایی، آیدا ماهیانی، سحر دولت شاهی بازیگران زن «ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا» هستند و مهران غفوریان نیز نقش مرد داستان را ایفا می‌کند.

عبدالرضا کاهانی پیش از این فیلم سینمایی «استراحت مطلق» را در سینماها اکران کرده بود.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۶:۲۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=24480

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code