۱۴۰۳۱۴۰۲

«خالتور» در آستانه ۴٫۵ میلیاردی شدن/«قاتل اهلی» از ۱٫۵میلیارد گذشت/افزایش ناگهانی رقم فروش «آینه بغل» در فاصله یک صبح تا ظهر!!!/«وقتی برگشتم» فقط با ۲۰ سالن از رقم ۱۳۰ میلیون عبور کرد/«خانه دختر» در مرز ۳میلیارد/فیلم برادرزاده معاون معزول نظارت بعد از یک ماه ۱۰۰ میلیون هم نفروخت!+آمار کامل فروش

پردیس+سمرقند

سینماروزان: «زرد» آخرین روزهای اکرانش را سپری میکند در حالی که همچنان در صدر آمار فروش قرار دارد و به زودی ۵٫۵ میلیاردی خواهد شد.

به گزارش سینماروزان کمدی «خالتور» که سینماهای ۱۱گانه شهرداری را ندارد با ادامه اقبال مخاطبان فروش خود را در مرز ۴٫۵ میلیارد قرار داده است و «خفگی» نیز با از دست دادن سرگروه از ۴میلیارد عبور کرده است.

«خانه دختر» خوشبخت ترین فیلم از خروجی کمیته بازبینی است که در آستانه ۳میلیاردی شدن قرار گرفته است و «قهرمانان کوچک» علیرغم نداشتن سرگروه اما به لطف پخش حوزه همچنان به اکران خود ادامه میدهد و در مرز ۲٫۵ میلیاردقرار دارد.

«قاتل اهلی» پرفروش ترین فیلم غیرکمدی هفته اخیر است که هرچند سینمای استراتژیک فرهنگ را ندارد اما فروشش از ۱٫۵ میلیارد گذشته است. کمدی «ثبت…» هم که به لحاظ اطلاع رسانی وضعیت خوبی ندارد، تقریبا همین قدر فروخته است.

«آینه بغل» که تا ساعات ابتدایی صبح پنجشنبه و منطبق بر آمار سامانه بلیت فروشی فقط حدود ۳۰میلیون فروخته بود به ناگاه ظهر همین روز آمارش به ۳۰۰ میلیون رسید و تا ابتدای جمعه هم فروشی بالغ بر ۶۰۰ میلیون برایش گزارش شده است.

«وقتی برگشتم» هرچند در ظاهر سرگروه کوروش را در اختیار دارد اما پایین بودن تعداد سینماهایش که نزدیک به ۲۰ سالن است باعث شده تا اینجا فقط ۱۳۰ میلیون بفروشد. «غیرمجاز» هم به فروش خوب خود در گروه آزاد ادامه میدهد و توانسته از ۳۰۰ میلیون فروش بگذرد.

قعرنشینان جدول فروش «انزوا»، «اشنوگل»، «فهرست مقدس» و «پینوکیو» هستند؛ «انزوا» بعد از یک ماه اکران به ۱۰۰ میلیون فروش هم نرسیده؛ این همان فیلمیست که برادرزاده معاون معزول نظارت مدیریت فیلمبرداریش را برعهده داشت!!! «اشنوگل» بخاطر کمبود سالن فقط ۵۰ میلیون فروخته و فروش انیمیشن ارگانی «فهرست…» و «پینوکیو» روی هم به ۳۰ میلیون هم نرسیده است.

آمار کامل فروش تا ابتداي جمعه هفدهم آذر ۱۳۹۶ به شرح زير است:

(تمام ارقام به تومان است)

–زرد ۵ میلیارد و ۳۳۰ میلیون(۶۵ روز)

–خالتور ۴ میلیارد و ۴۵۰ میلیون(۳۷ روز)

–خفگی ۴میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۵۱ روز)

–خانه دختر ۲ میلیارد و ۸۸۶ میلیون(۵۸ روز)

–قهرمانان کوچک ۲میلیارد و ۳۹۰ میلیون(۶۵ روز)

–ملی و راههای نرفته‌اش ۲میلیارد و ۱۰۵ میلیون(۸۶ روز)

–ایتالیا ایتالیا ۱میلیارد و ۷۵۰ میلیون(۶۵ روز)

–ثبت با سند برابر است ۱میلیارد و ۵۲۰میلیون(۱۶روز)

–قاتل اهلی ۱میلیارد و ۵۰۰ میلیون(۱۶روز)

–آینه بغل ۶۰۰میلیون(۲روز)

–حقه باز دم دراز ۴۶۰ میلیون(۵۸روز)

–آذر ۳۵۰ میلیون(۹روز)

–غیرمجاز ۳۲۰ میلیون(۳۷روز)

–شنل ۲۶۵ میلیون(۵۱ روز)

–آزاد به قید شرط ۲۶۵ میلیون (۵۱ روز)

–صفر تا سکو  ۲۱۰ میلیون(۱۶روز)

–شکلاتی ۱۵۰میلیون(۹روز)

–وقتی برگشتم ۱۳۰ میلیون(۹روز)

–انزوا  ۹۵ میلیون (۳۰ روز)

–اشنوگل ۵۱میلیون (۱۶روز)

–فهرست مقدس ۱۲میلیون(۲روز)

–پینوکیو، عاموسردار و رییسعلی ۹ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان(۹روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=45884

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code