۱۵۰۷۱۴۰۱

حواشی فرزنددار شدن مهناز افشار دامن لاله اسکندری را هم گرفت

سینماژورنال: حواشی مرتبط با تولد فرزند دختر مهناز افشار در دوسلدورف آلمان و از آن طرف حاشیه های مربوط به نوع پوشش بهنوش بختیاری همچنان ادامه دارد.

به گزارش سینماژورنال این حاشیه ها نه فقط در رسانه های رسمی که در شبکه های اجتماعی نیز جای مخصوص به خود را دارد و سبب ساز آن شده است که حتی پاسخگویی این دو بازیگر به حواشی اطرافشان نیز حاشیه های جدیدی را رقم بزند.

حالا لاله اسکندری بازیگر زن سینما و تلویزیون نیز در تازه ترین مطلبی که در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته با حمایت از مهناز افشار و بهنوش بختیاری و انتقاد از آنها که به این دو بازیگر خرده می گیرند عملا وارد حاشیه ها شده است.

لاله اسکندری درباره این ماجراها نوشته است: نكته اى كه باعث نگرانيست اينكه براحتى قضاوت ميكنيم ديگران را، بازيگرى را بخاطر نوع لباسش مينوازيم، ديگرى رابابت زايمانش…حريم خصوصى احدى را پاس نميداريم.

وی ادامه داده است: فضا-فضاى مجازيست ولى دنيا بيش از آنكه فكر كنيم حقيقى است و كوچك و عمر ما كوتاه. كمى احترام،ادب و خويشتندارى جاى دورى نميرود.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۷:۲۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=4851

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "حواشی فرزنددار شدن مهناز افشار دامن لاله اسکندری را هم گرفت"

  1. آفتاب لب بام گفت:

    سرکار خانم ، آن احد اول باید خودش حریمش را حفظ کند… مگه ما به عکس نوزاد خانم افشار درآلمان دسترسی داشته ایم ؟!!هیچ کس نیست این وسط بپرسد چگونه عکس نوزاد ایشان به فضای مجازی راه یافته ؟!

  2. سااناز گفت:

    اینکه میره آلمان زایمان می کنه به خودش مربوطه، اما در این صورت حق نداره دم از وطن دوستی و عشق به هموطن و … بزنه. شعار اضافه ممنوع خانم افشار!

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code