۱۵۱۱۱۴۰۱

حمله «۲۰٫۳۰» به «سه بیگانه»+توصیه سحر قریشی به مخاطبان+فیلم

سینماروزان: در حالی که انتظار میرفت با آمدن محمدمهدی حیدریان در راس سینما، مدیران رسانه ملی جانب تعامل با سینما را پی گیرند اما گویا همچنان در بر پاشنه قبل می چرخد.

به گزارش سینماروزان شب گذشته بخش خبری “۲۰٫۳۰” در حالی روی آنتن رفت که در یکی از آیتمهای آن تخریب شدید کمدی “سه بیگانه” که تازه از آخر هفته قبل روی آنتن رفته صورت پذیرفت.

در این آیتم گوینده ای جوان رو به مخاطبان این پرسش را مطرح میکند که چرا فیلمی به نام “سه بیگانه” که کارگردانش به شبکه ای ماهواره ای پیوسته باید اکران شود؟ این گوینده جوان که مشخص نیست اصلا از سازوکار سینمای ایران و قواعد حاکم بر اکران اطلاع دارد یا نه بی آن که ابدا به صدور پروانه نمایش این فیلم و البته تعامل مقامات فضایی با تولیدکنندگان برای اکران اشاره کند سوالی طرح می کند کاملا ساده لوحانه.

برای تماشای آیتم این برنامه تلویزیونی اینجا را ببینید.

از آن سو سحر قریشی بازیگر کاراکتر “عباس آقا”(!) در “سه بیگانه” ساعاتی بعد از حمله “۲۰٫۳۰” در پیامی ویدیویی به مخاطبان توصیه کرد هرچه زودتر به تماشای فیلم بروند؛ توصیه ای که گمانه های مختلفی را درباره ادامه اکران “سه بیگانه” به ذهن مخاطبان وارد کرد.

“سه بیگانه” اما علیرغم این حاشیه سازیها دیشب و اپشب هم اقبال مخاطبان را در پردیسها و سینماهای مختلف به دنبال داشت و فروش ۲۰۰ میلیون را رد کرد.

امین حیایی، مجید صالحی، سحر قریشی، محمدرضا شریفی نیا، لیلا اوتادی، برزو ارجمند و حمید لولایی از جمله بازیگران کمدی “سه بیگانه” هستند.

حبیب اسماعیلی و مسعود ردایی تهیه کنندگان “سه بیگانه” هستند و فیلم با پخش رسانه فیلمسازان در گروه ماندانا اکران شده است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35892

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code