۲۸۰۵۱۴۰۱

حضور چهره‌های مطرح سینما و تلویزیون در جشن امضای یک رمان عاشقانه+عکس

سینماژورنال: جشن امضای کتاب «رُزفر» در حالی با حضور اهالی فرهنگ، سینما و تلویزیون در شهر کتاب برگزار شد که این کتاب با گذشت ۴ماه از رونمایی به چاپ پنجم خود رسیده است.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “فارس” سیدضیاء الدین دری کارگردان سینما و تلویزیون، در این مراسم کتاب «رُزفر» را تجربه جدیدی در نویسندگی قلمداد کرد بطوریکه شخصیت داستان به نحوی صادقانه، خودش در مورد خودش سخن می گوید و تجربیاتش را با مخاطب در میان می گذارد.

 صحنه پردازی صریح

کارگردان سریال کلاه پهلوی، با بیان اینکه کتاب مذکور پیچیدگی ادبی ندارد و روان است، اظهار داشت: نویسنده در این کتاب هر نوع تصادفات و صحنه پردازی ها را با مخاطب و خواننده بصورت صریح مطرح کرده است و ضمن اینکه تجربه خوبی را منتقل می کند باید بگویم که “حس سینمایی” در نگارش کتاب وجود دارد.

حمیدرضا صدر نویسنده و منتقد سینما و مفسر فوتبال هم در این جشن گفت: نوشتن کتاب فقط عشق است و جمع شدن برای موضوع کتاب انرژی ویژه ای در ایران لازم دارد و متاسفانه باید بگویم که برای ما ایرانی ها کار سختی هم است!

به گفته وی، نوشتن هر کتاب حداقل به یکسال زمان نیاز دارد و کار پر دردسر و با کمترین جنبه مادی همراه است و باید کسانی را که در این عرصه فعالیت می کنند، ارج نهاد.

 وظیفه نسل قدیم

مسعود فروتن نویسنده، کارگردان سینما و تلویزیون نیز در این مراسم، کتاب خواندن را یک وظیفه در نسل خود دانست و خواستار آن شد که نسل جوان کتاب را جایزه دهند، هدیه دهند و یا آن را شریکی برای جوایز و هدیه ها به یکدیگر قرار دهیم.

فرشاد به آبادی نویسنده کتاب «رُزفر»، در جشن امضای کتاب خود آن را فقط یک رمان مدرن عاشقانه ندانست و تاکید کرد: «رُزفر» کتابی است در حوزه روان شناسی موفقیت که به درستی به نقاط تاریک زندگی هر فرد اشاره دارد.

وی که پیش تر کتاب «راز پرواز نام های تجاری» را به رشته تحریر درآورده است؛ ادامه داد: بسیاری از چهره های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، وکلا و پزشکان و … با خواندن کتاب قبلی من خواستار کتابی شدند تا به موضوع برندسازی شخصی بپردازد و امروز خوشحالم بگویم که «رُزفر»، “راز خروج از بن بست برای موفق شدن” را به کسانی که به دنبال برندسازی شخصی هستند، نشان می دهد.

جشن کتاب رزفر
جشن کتاب رزفر

به یکدیگر کتاب هدیه دهیم

به آبادی، از مردم ایران درخواست کرد تا به جای کادوهای گران قیمت، به جای تشویق به حضور در فضای مجازی و … به یکدیگر کتاب هدیه دهیم، کتاب خواندن را پیشنهاد دهیم و یا بهتر بگویم به یکدیگر “آگاهی” هدیه دهیم.

نویسنده کتاب «رُزفر» در پایان از چاپ و توزیع نسخه عربی این کتاب در ایران و برخی کشورهای عرب زبان خبر داد و خاطرنشان کرد: ظرف ۲ماه آینده نسخه انگلیسی این کتاب انتشار و توزیع جهانی آن آغاز خواهد شد.

در جشن امضای کتاب «رُزفر» که با اجرای امیرعلی دانایی هنرمند سینما و تلویزیون در شهر کتاب مجتمع پالادیوم تهران انجام شد هنرمندانی همچون آنا نعمتی و سحر ذکریا، حمیدرضا پگاه، پویا امینی و … به همراه جمعی از دوستداران کتاب حضور داشتند.

یادآور می شود که در آمد حاصل از فروش کتاب «رُزفر» صرف آموزش کودکان نیازمند خواهد شد.

جشن کتاب رزفر
جشن کتاب رزفر

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=22663

بعدش؟

مطالب اخیر

یک نظر برای مطلب "حضور چهره‌های مطرح سینما و تلویزیون در جشن امضای یک رمان عاشقانه+عکس"

  1. الهام گفت:

    ایشون یه کلاهبردار حرفه ای هستن که با ارتباطات رسانه ایشون خودشون رو مطرح می کنن. فقط کافیه تحقیق کنید که آیا واقعا ایشون قهرمانان صنعت رو هر سال به صورت علمی انجام میدن یا از شرکت ها پول میگیرن واسه اینکه قهرمان صنعت معرفیشون کنن؟ ایشون کتاب رو به صورت فارسی هم به صورت رایگان هدیه میدن حالا میخوان عربی و انگلیسی بدن؟ واقعا؟ کتاب قبلیشون یه کلاژ از کتاب های خارجی درباره برند بود.

    ایشون ارتباطات خاصی با اهالی هنر و سیاست دارن: خانم…توی هر دولتی هم ایشون حضور دارند چون عضو حزب باد هستند.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code