۲۴۰۵۱۴۰۱

حضور سلحشور در لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان برای مجلس!+عکس

سینماژورنال: در حالی که از میان اهالی سینما چهره هایی چون مهرداد فرید، محمود عزیزی، حبیب ا.. کاسه ساز و ابراهیم داروغه زاده برای شرکت در انتخابات مجلس کاندیدا شده اند اما یک نام‌خانوادگی سلحشور هم در میان لیست ائتلاف اصلاح طلبان مجلس دیده می شود.

به گزارش سینماژورنال از آنجا که در سینما و تلویزیون ایران هم کارگردانی به نام فرج ا.. سلحشور داریم که نقطه نظراتش در امور گوناگون همواره جنجالی بوده است کنجکاو شدیم که ببینم سلحشوری که در لیست ائتلاف اصلاح طلبان آمده کیست.

این کاندیدا پروانه سلحشور نام دارد که بعید است نسبت خانوادگی با فرج ا.. سلحشور داشته باشد. بخصوص که نام خانوادگی کامل وی سلحشوری است و در رسانه های اصلاح طلب به اشتباه سلحشور آمده است.

پروانه سلحشوری متولد مسجدسلیمان و مدرس دانشگاه آزاد تهران است.

البته که این بانو برای انتخابات نه از محل تولدش که از تهران کاندیدا شده است. پروانه سلحشوری همسر برات قبادیان از اساتید دانشگاه تربیت مدرس است.

نام سلحشوری در لیست سی نفره ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت آمده است؛ لیستی که در صدر آن نام محمدرضا عارف و علی مطهری دیده می شود.

پروانه سلحشوری
پروانه سلحشوری
image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=18205

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "حضور سلحشور در لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان برای مجلس!+عکس"

  1. سلحشور گفت:

    درود
    بانو پروانه سلحشوری بختیاری است اما فرج الله سلحشور قزوینی است.

  2. مهدویت گفت:

    حجاب چه برای خواهران چه برادران لازم و ضروری است برخی به اشتباه میگویند لا اکراه فی الدین خوب بعدش هم بگین که قد تبین الرشد و من الغی٬در این زمینه ها باید دید که حاکم شرع چه میگوید و از آن پیروی و تبعیت کرد.
    مثلأ حدود حجاب برای مردان هم آستین کوتاه گفته نشده زیرا ترس افتادن گناه هم برای خود طرف و هم دیگران وجد دارد.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code