۱۱۱۱۱۴۰۱

حسین مهدوی «فیلشاه» را صداگذاری می کند

سینماروزان: حسین مهدوی صداگذار و طراح صدای سینمای ایران، صداگذاری انیمیشن سینمایی «فیلشاه» تازه ترین محصول گروه «هنر پویا» را انجام خواهد داد.

به گزارش سینماروزان حسین مهدوی كه سابقه همکاری با گروه «هنر پویا» را در صداگذاری انیمیشن پرطرفدار «شاهزاده روم» نیز داشت، به تازگی صداگذاری انیمیشن سینمایی «فیلشاه» را آغاز کرده است.

انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری، محصول جدید گروه «هنرپویا» است که با سرمایه گذاری گروه «هنر پویا» به عنوان یک کمپانی کاملا خصوصی، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر در حال تولید می باشد.

در توضیحات اولیه این انیمیشن آمده است: “در جنگلی در آفریقا رئیس گله فیل ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود… .”

گروه «هنرپویا» اولین كنسرسیوم فرهنگی هنری در بخش خصوصی است كه توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوك افلاكیان با شعار “فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید” پایه گذاری شده و در اولین قدم نيز انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با همين شعار در سينماهای كشور عرضه کرد و توانست با فروش ٥ ميليارد تومانی عنوان سومین فیلم پربیننده سال ۹۴ را از آن خود سازد.

این گروه در تلاش است تا دومین انیمیشن سینمایی خود با نام «فیلشاه» را در موعد مقرر به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برساند.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۷:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32723

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code