۱۷۰۹۱۴۰۱

حسین فرحبخش روی آنتن زنده بیان داشت⇐سحر قریشی دو سه ماه قبل به من گفته بود که می‌خواهد ازدواج کند و من گفتم این کار را انجام ندهد!!/ سحر فقط برای ازدواج از ایران رفته و مهاجرتی در کار نیست!!/فیلم “ضد” بسیار جلوتر از “ماجرای نیمروز” بود!/ “ملاقات خصوصی” و “علفزار” را پسندیدم/ترکیب اعضای شورای پروانه نمایش و پروانه ساخت به هیچ وجه قابل قبول نیست!/این ترکیب کاملا پرت بجای اینکه به وزیر مشورت درست بدهند، قطعا او را زمین می‌زند!/بهروز افخمی با حضور در دفتر من، مهندسی برای ورود ارگانی‌ها به جشنواره را تأیید کرد!/خزاعی سال ۹۰ بهترین جشنواره تاریخ سینمای ایران را برگزار کرد!/ در جشنواره چهلم به جز یک فیلم، بقیه فیلمها محصول دولت قبل بود!/ برای بررسی عملکرد خزاعی حداقل باید یک سال صبر کرد!

حسین+فرحبخش

سینماروزان: هر ۲۲ فیلم جشنواره را دیدم و در میان این ۴۰ دوره جشنواره که من هر سال تمام فیلم ها را تماشا کرده ام این ضعیف ترین جشنواره بود. حضور تعداد قابل توجهی از آثار زیر حد متوسط در این دوره در جشنواره آن هم آثار ارگانی قابل قبول نبود و نمی‌دانم اصلا چرا در جشنواره پذیرفته شدند.

محمدحسین فرحبخش در گفتگو با امیرعباس صباغ مجری و سردبیر برنامه سینمامعیار با بیان مطلب فوق در رادیو گفتگو گفت: فیلم “ضد” یکی از بهترین فیلمهای جشنواره امسال بود که مهجور واقع شد و در مقایسه با “ماجرای نیمروز” (که به سازنده اش همان زمان گفتم تاریخ را تحریف کرده بود ) فیلم بهتری بود و حقیقتا ماجرای کشمیری و کلاهی را قابل تحمل نشان داده بود.

فرحبخش افزود: در همه جشنواره ها مهندسی داریم اما نه به این شکل که آثار زیر حد متوسط ارگانها وارد جشنواره شود! هفته پیش که آقای بهروز افخمی در دفتر ما بود این نکته را به او گفتم و ایشان هم تلویحا این مطلب را تایید کرد که برخی آثار به سفارش فارابی وارد جشنواره شده.

این تهیه کننده گفت: خزاعی سال ۹۰ بهترین جشنواره تاریخ سینمای ایران را برگزار کرد و این جشنواره جز “مرد بازنده” بقیه فیلم هایش محصول دولت قبل بود و نمی توان خزاعی را مقصر دانست و برای بررسی عملکرد او باید یک سال صبر کرد.

فرحبخش تاکید کرد: ترکیب اعضای شورای پروانه نمایش و پروانه ساخت به هیچ وجه قابل قبول نیست و ترکیب کاملا پرتی ست که بجای اینکه به وزیر مشورت درست بدهند، قطعا او را زمین می زنند!افراد قبلی این شورا انسان های با دانش و مطلعی مانند دکتر خجسته برادر همسر مقام معظم رهبری بودند که سالها در رسانه فعالیت داشتند ما می گفتیم چرا اینقدر سختگیر هستید اما با ترکیب الان اینقدر ممیزی های خنده دار و عجیب می دهند که در هیچ توجیهی ندارد و باید بازنگری جدی در ترکیب این افراد داشت.

فرحبخش اظهار داشت: امیدوارم مجلس طرح مالیات برای فعالیت های هنری را اجرا نکند که پیش بینی من این است که در صورت تصویب این طرح سینما با مشکلات جدی رو به رو خواهد شد و  تعطیل می شود

حسین فرحبخش درباره ماجرای سحر قریشی و تتلو گفت: سحر قریشی دو سه ماه قبل به من گفته بود که می خواهد ازدواج کند و من گفتم این کار را انجام ندهد اما این اعتقاد و سلیقه شخصی ست و به خودش مربوط است و تا جایی که می دانم الان فقط برای ازدواج از ایران رفته و مهاجرتی در کار نیست و او کشورش را دوست دارد و به ایران بر خواهد گشت اما اینکه آنجا چه اتفاقی خواهد افتاد الله اعلم ! به او پیغام دادم کشور ، نظام و اعتقاداتش را فراموش نکند!

“سینمامعیار” با اجرا و سردبیری امیرعباس صباغ و به تهیه کنندگی محمدجواد طالبی پنجشنبه ها ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۵:۴۰ بصورت مستقیم از رادیو گفتگو پخش می شود.

سحر قریشی+حسین فرحبخش

سحر قریشی+حسین فرحبخش

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۱۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=67760

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code