۲۹۱۰۱۴۰۰

حسین فرحبخش درباره تازه‌ترین پروژه‌اش⇐«ایکس لارج» یک طنز اقتصادی-اجتماعی(!) است/بازنویسی «ایکس لارج» دو ماه طول می‌کشد/زودتر از پاییز کار کلید نمی‌خورد/می‌توانیم به جشنواره برسیم

سینماروزان: حسین فرحبخش از شرکای موسسه پویافیلم که در سالهای اخیر کمدیهای مخاطب پسند «آس و پاس»، «خالتور» و «دشمن زن» را تولید کرده پروانه ساخت تازه‌ترین فیلمش «ایکس لارج» را به کارگردانی محسن توکلی گرفته است.

فرحبخش درباره فیلم سینمایی «ایکس لارج» به کارگردانی محسن توکلی که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده است به «مهر» گفت: این فیلمنامه نیاز به یک بازنویسی اساسی دارد چرا که ما باید یک سری موارد را در فیلمنامه حل کنیم و به یک اثر کامل برسیم از همین رو فکر می‌کنم این کار ۲ ماه طول بکشد. ضمن اینکه تا زمان کامل نشدن فیلمنامه هیچ کاری نمی توانیم انجام بدهیم.

فرحبخش با بیان اینکه «ایکس لارج» در مهر ماه ساخته می‌شود، اظهار کرد: ما باید تلاش کنیم با رفع مشکلات فیلمنامه به آنچه که مد نظرمان است برسیم تا بتوانیم این اثر را در مهرماه جلوی دوربین ببریم و با توجه به اینکه مهر ماه زمان خوبی برای ساخت فیلم است می توانیم «ایکس لارج» را برای حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده کنیم.

تهیه کننده «دشمن زن» با اشاره به اینکه همه سکانس های این فیلم در تهران فیلمبرداری می‌شود، عنوان کرد: «ایکس لارج» یک طنز اجتماعی است که در آن مسایل اجتماعی-اقتصادی به صورت طنز روایت می شود.

وی در پایان درباره همکاری با محسن توکلی در مقام کارگردان بیان کرد: توکلی سال ها به عنوان تدوینگر در سینمای ایران فعالیت است داشته و یکی دو فیلم دیگر را هم کارگردانی کرده به همین دلیل با توجه به اینکه او یکی از فنی های سینما است، باید بستر برای فعالیت های این کارگردان فراهم شود تا اثری درخور تولید کند.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۷:۳۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=51990

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code