۲۸۱۰۱۴۰۰

حرکت «کلوپ همسران» به سمت ۳میلیارد/«مسخره‌باز» ۲٫۵میلیارد را رد کرد/کاهش فاصله «مردی بدون سایه» با ۲میلیارد/«درخونگاه» به ۱٫۵میلیارد نزدیک شد/«سال دوم…» مماس با میلیارد+آمار کامل فروش

سینماروزان: در صدر آمار فروش سینماهای قسمت دوم فیلم «ماجرای نیمروز» قرار دارد که با حمایت هنگفت فارابی و انبوه تیزر و تبلیغ محیطی روی پرده رفته و فروشش بعد از پنج هفته اکران هنوز به ۵میلیارد نرسیده است. به دنبال آن «ایده اصلی» قرار دارد که بعد از سه ماه فروشش کمی بیش از ۴میلیارد متوقف مانده است.

فروش «کلوپ همسران» کمدی پرمناقشه ای که از تیزر تلویزیونی کاملا محروم بوده بعد از شش هفته به نزدیکی ۳میلیارد رسیده و فانتزی «مسخره باز» بعد از سه هفته ۲٫۵میلیارد را رد کرده است.

«هزارتو» با انبوه تیزر و بیلبورد در مدت ده روز نزدیک به ۱٫۵میلیارد فروخته است و «درخونگاه» که با حملات مختلف افراطیون بخاطر لحن انتقادی خود روبرو بوده به ۱٫۵میلیارد فروش نزدیک شده است.

«سال دوم…» بعد از یک ماه به سختی به ۱میلیارد نزدیک شده و قعرنشین آمار فروش هم «پیلوت» است که با وجود حضور جواد عزتی و بعد از پنج هفته اکران به سختی از نیم میلیارد عبور کرده است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–ماجرای نیمروز: رد خون ۴میلیارد و ۷۰۰میلیون (۳۷روز)

–ایده اصلی ۴میلیارد و ۲۴۰میلیون(۸۶روز)

–کلوپ همسران ۲میلیارد و ۶۵۰میلیون(۴۴روز)

–مسخره باز ۲میلیارد و۶۰۰میلیون(۲۳روز)

–مردی بدون سایه ۱میلیارد و ۶۵۰میلیون(۴۴روز)

–هزارتو ۱میلیارد و ۵۰۰میلیون(۹روز)

–درخونگاه ۱میلیارد و ۱۸۰ میلیون(۳۰روز)

–شاه‌کش ۱میلیارد و ۱۵۰میلیون(۴۴روز)

–سال دوم دانشکده من ۹۰۰میلیون(۳۰روز)

–پیلوت ۶۰۰میلیون (۳۷روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۷:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=58040

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code