۲۹۱۲۱۴۰۱

حرف حساب یک کارگردان سینما⇐چطور است که فیلم کودک را به بهانه کرونا از پرده پایین می‌کشید ولی جشنواره پرهزینه کودک را در دل کرونا برگزار می‌کنید؟/چرا سازمان سینمایی و بنیاد سینمایی فارابی به‌جای صرف بودجه برای برگزاری جشنواره، بودجه خود را صرف حمایت از معیشت اهالی سینما نمی‌کنند؟؟

سینماروزان: تعطیلی سینماها به بهانه کرونا و درعین حال برگزاری جشنواره پرهزینه کودک در دل کرونا، تناقضی را شکل داده که همچنان مدیران سینمایی از پاسخگویی به آن عاجزند.

به گزارش سینماروزان اصغر نعیمی کارگردان سینما با گوشزد گردن این تناقض اظهار داشت: جشنواره پرهزینه فیلمهای کودک و نوجوان درحالی در دل کرونا برگزار می‌شود که در همین ایام، نمایش فیلم “پیشی میشی” که در ژانر کودک و در بخش خصوصی تولید شده فقط بعد از چند روز اکران و علیرغم اقبال مخاطبان، به بهانه کرونا، از پرده پایین می‌آید؛ فیلمهای دیگر هم همین سرنوشت را یافته‌اند.

این کارگردان ادامه داد: در همین اوضاع شاهدیم که هزاران نفر از دست‌اندرکاران سینمای ایران از تولید تا کارکنان سینماها گرفتار مشکلات معیشتی فراوان هستند. واقعا چرا سازمان سینمایی و بنیاد سینمایی فارابی به‌جای صرف بودجه برای برگزاری جشنواره یا تولید فیلمهای جدید، بودجه خود را صرف حمایت از معیشت اهالی سینما نمی‌کنند؟؟

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۷:۰۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61938

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code