۱۲۰۱۱۴۰۲

حذف “پایتخت” از کنداکتور نوروز۹۵

سینماژورنال: در حالی که در روزهای اخیر شنیده هایی مبنی بر تولید فصل جدید “پایتخت” برای نوروز۹۵ شنیده شده بود اما مدیر گروه فیلم و سریال شبکه اول این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش سینماژورنال رحمان سیفی آزاد مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما به “تسنیم” گفت: ساخت سری جدید سریال «پایتخت» در نوروز انجام نمی‌شود و سریال نوروزی شبکه یک سیما نیست.

رحمان سیفی‌آزاد از عدم ساخت سریال «پایتخت ۵» برای نوروز سال آینده خبر داد و گفت: «پایتخت» نوروزی نیست.

“پایتخت۵” را می سازیم اما نه برای نوروز

وی افزود: تصمیم برای ساخت این سریال در شبکه یک سیما وجود دارد و سری جدید این سریال و «پایتخت ۵» را به تولید می‌رسانیم اما برای عید نوروز آینده نخواهد بود.

سیفی‌آزاد اضافه کرد: ما تمایل داریم تا سری جدید «پایتخت» ساخته شود اما باید به یک سوژه و قصه مناسب برسیم. داستانی که برای هر دو یعنی شبکه و تیم تولید جذابیت داشته باشد و شیرینی قصه‌های قبل را نیز برای مخاطب خراب نکند.

ساخت “پایتخت۵” برای رمضان ۹۵؟؟

«پایتخت» به‌کارگردانی سیروس مقدم مجموعه سریالی است که از نوروز ۱۳۹۰ از شبکه ۱ سیما پخش شد و در ایام نوروز ۳ سال بعد نیز به تولید رسید و «پایتخت ۴» هم در رمضان ۱۳۹۴ پخش شد.

به گزارش سینماژورنال با توجه به گفته های مدیر گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما درباره اینکه “پایتخت۵” نوروزی نخواهد بود به احتمال زیاد فصل پنجم این سریال به مانند فصل چهارم برای پخش در رمضان سال آینده تولید خواهد شد.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۵۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=12197

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code