۱۴۱۱۱۴۰۱

حجت‌ا.. ایوبی: “رستاخیز” به اکران محرم نمی‌رسد

سینماروزان: در حالی که در هفته گذشته هم وزیر ارشاد و هم رییس سازمان سینمایی از حل مشکل اکران “رستاخیز” خبر داده بودند(اینجا و اینجا را بخوانید) اما امروز حجت ا.. ایوبی رییس سازمان سینمایی در حاشیه رونمایی از دومین مجموعه آثار مقاومت در موسسه رسانه های تصویری از این گفت که “رستاخیز” به اکران محرم نمی رسد.

به گزارش سینماروزان حجت‌الله ایوبی گفت: این فیلم سینمایی محرم اکران نمی‌شود بنای ما بر این است که موانع اکران در ابتدا رفع شود، البته منظورم از موانع اکران فقط بحث در نشان دادن یا نشان ندادن چهره حضرت ابوالفضل (ع) نیست. در درجه اول ما باید با کارگردان و تهیه‌کننده سرمایه‌گذاران این اثر سینمایی به توافق برسیم و هنوز به آن توافق اولیه که به اکران «رستاخیز» کمک می‌کند‌، نرسیدیم.

وی در ادامه افزود: اگر توافق اولیه به دست بیاید، در مرحله بعد در ارتباط با چگونگی اکران «رستاخیز» صحبت می‌کنیم در واقع مشکل اصلی ما چهره نیست. این فیلم تعریف شده است صاحبان فیلم معتقدند که باید قبل از اکران برخی از مسائلی که مربوط به این مسئله است حل شود در نتیجه در مورد پله اول هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم.

ایوبی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تدبیری اندیشیده شده است که فیلم سینمایی «رستاخیز» به دو شکل مثلاً یک بار با پوشاندن چهره حضرت عباس (ع) و یکبار دیگر بدون چهره آن حضرت به نمایش در بیاید، گفت: همه این‌ صحبت‌ها در زمانی اتفاق می‌افتد که ما به توافق رسیده باشیم. پیش از این فکر می‌کردم امکان اکران «رستاخیز» در محرم مقدور باشد اما حالا فکر می‌کنم در محرم اکران این فیلم امکانپذیر نیست.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=29242

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code