۰۹۰۳۱۴۰۲

حبیب اسماعیلی مدیر موسسه رسانه‌فیلمسازان بیان کرد⇐«خرگیوش» با حداقل سینما، فروشی مطلوب داشته‌/امیدوارم مخاطبان تمام فیلمهای نوروزی را ببینند/عدالت را از همین ابتدا برقرار کنند تا دوباره در سال آینده فیلمسوزی پیش نیاید

سینماروزان: حبیب اسماعیلی مدیر موسسه پخش رسانه فیلمسازان که تازه ترین محصول تولیدیش «خرگیوش» را در اکران نوروزی روی پرده فرستاده خواستاری برقراری عدالت در توزیع سالن از همین اکران نوروز۹۷ شد تا بار دیگر ماجرای فیلمسوزی نظیر اکران۹۶ رخ ندهد.

به گزارش سینماروزان حبیب اسماعیلی با تبریک فرا رسیدن سال نو و آغاز اکران هفت فیلم نوروزی در سینماها به «ایسنا» بیان کرد: آرزو می‌کنم سال خوبی در پیش باشد و امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا شروع سال ۹۷ نویددهنده سال پرباری برای سینما باشد و مردم از تمام فیلم‌های اکران شده دیدن کنند.

او با اشاره به اینکه امسال در ژانرهای مختلفی فیلم به نمایش درآمده است، ادامه داد: حتی سه فیلم کمدی هم که روی پرده رفته‌اند با یکدیگر تفاوت دارند و این فضای خوبی را برای انتخاب فیلم مخاطبان به همراه خواهد داشت. همچنین با توجه به اینکه آئین‌نامه جدید اکران هم ابلاغ شده است، به نظر می‌رسد اگر اهالی سینما طبق آن عمل کنند عدالت برای اکران رعایت شود، به ویژه اینکه برای بخش خصوصی و مستقل نباید شرایطی پیش آید که مجبور باشند در شش ماه دوم سال که زمان فیلم‌سوزی است، آثارشان را اکران کنند.

اسماعیلی درباره اکران فیلم «خرگیوش» هم که از روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه شروع شده است، گفت: متاسفانه در روزهای اول تعداد سینماهای کمی را در اختیار داشتیم و تازه روز گذشته (پنجشنبه ۲۴ اسفندماه) به ۲۰ سینما رسیده‌ایم. با این حال به نظرم شرایط بد نبوده، چون «خرگیوش» به دلیل آنکه جزو فیلم‌های جشنواره فجر امسال نبود شاید کمی برای معرفی‌ بلاتکلیف بوده، اما با توجه به موضوع خوبی که دارد و اینکه دچار ممیزی خاصی هم نشده است انتظار داریم با استقبال خوبی روبرو شود.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=48415

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code