۰۷۱۱۱۴۰۱

حامد همایون چگونه به معاونت ساخت سدّ پرحاشیه سیوند رسید؟!+عکس

سینماروزان: در روزگاری که حتی برای تحصیلکردگان ما هم بدون داشتن لینک ارتباطی قوی یافتن موقعیت شغلی قابل قبول دشوار شده است حامد همایون خواننده پاپ صادقانه گفته که توانسته به واسطه یک آشنایی وارد اداره آب شده و در بدو ورود هم به معاونت ساخت سدّ سیوند برسد.

به گزارش سینماروزان خواننده قطعات «ای جان»، «هیهات» و «چتر خیس» با اشاره به اینکه تحصلاتش در زمینه مهندسی کشاورزی است به «کارستان» گفته است: زمانی که در یکی از آموزشگاههای شیراز مشغول تدریس صداسازی و سولفژ بودم به واسطه یکی از هنرجویانم زمینه ورودم به شغل تخصصی تحصیلی ام فراهم شد.

همایون ادامه داده اشت: پدر هنرجویم در اداره آب استان فارس مشغول کار بود و همین آشنایی باعث شد در حالی که سرم حسابی گرم موسیقی بود از دنیایی متفاوت سردربیاورم.

این خواننده با اشاره به سمتی مهم که همان ابتدای ووردش به اداره آب بهش میرسد بیان داشته است: در ابتدای ورودم به اداره آب در واحد ساخت و ساز سد به عنوان معاون پروژه ساخت سد سیوند مشغول کار شدم. شروع کارم تقریبا همزمان با اواخر کار ساخت پروژه سیوند بود و بعد از آن همراه با یک گروه، پروژه ساخت شبکه آبیاری و زهکشی توابع ارسنجان را برعهده گرفتیم.

حامد همایون البته بعد از انتشار آلبوم «دوباره عاشقانه» و گرفتن کارش در حیطه موسیقی قید کار سدسازی را زده است و تمرکزش را بر موسیقی گذاشته است اما حضورش به معاون پروژه ساخت سدی به نام سیوند به واسطه یک آشنایی جالب به نظر می رسد؛ به خصوص که اگر بدانیم سد سیوند مدتی پیش از آبگیری با انتقادات مختلفی درباره آسیبهایی که این سد میتواند به میراث فرهنگی منطقه و همین طور محیط زیست و در نتیجه آن بروز خشکسالی بزند مواجه شد و حتی تجمعاتی در جهت مخالفت با ساخت آن در برابر میراث فرهنگی برپا شد.

سد سیوند
سد سیوند
اعتراض به ساخت سد سیوند

اعتراض به ساخت سد سیوند

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۴:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36608

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code