۱۶۰۴۱۴۰۱

نویسنده ای همنام جوانی که به تهیه‌کنندگی در شبکه سوم رسیده مدعی شد: همه و همه دست به دست هم داده‌اند تیم جوان فروغی را از ادامه «مسیر شکوفایی» در حوزه رسانه بازدارند اما جوانانی که پس از سالها فعالیت در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای انقلاب پا به عرصه مدیریت رسانه نهاده‌اند حتما مسیر را می‌شناسند⇔پرسش اول: آیا منظور این نویسنده از «مسیر شکوفایی» واسپاری تولید برنامه تلویزیونی به همنام ایشان است؟؟/پرسش دوم: آیا منظور از «فعالیت رسانه‌ای» نگارش فیلمنامه‌ای ارگانی و مدتها پشت خط اکران مانده توسط یکی از نیروهای معتمد فروغی است؟/اندرز: آقای فروغی! در مقوله «نادانی»، دشمنان و دوستان شما کنار هم ایستاده‌اند! اگر به دنبال عاقبت به خیری هستی از جماعت «نادان» فاصله بگیر!

سینماروزان/حامد مظفری: تقابل طرفداران مدیر سابق و فعلی شبکه سوم هرچند بر سر یک کارمند رسمی(!) رسانه ملی به نام عادل فردوسی‌پور شکل گرفت اما همین تقابل حکایت از آن دارد که به خطر افتادن منافع شخصی تا چه حد می‌تواند حتی آنها که مدعی دموکراسی و آزاداندیشی هستند را به افرادی دگم و واپسگرا و حتی جاعل خبر بدل کند!

بدیهی است که اعتقاد علی فروغی مدیر جوان شبکه سوم در لزوم گوش به فرمانی یک کارمند رسمی سازمان، کاملا منطقی است و البته که استدلال آنها که با حضور فروغی، حوزه استحفاظی شان به خطر افتاده و حالا عادل را ملجأیی کرده‌اند برای تسویه‌حساب با فروغی، کاملا سست و کودکانه! همین که بخشی از کارمندان محافل بودجه‌خوار و رسانه‌های یارانه‌بگیر مشغول زدن فروغی‌اند یعنی سستی استدلال.

اما اینکه در این اوضاع نویسنده ای همنام تهیه کننده یک برنامه تلویزیونی  شبکه سوم بخواهد این درگیری را عاملی کند برای فانتزی‌سازی درباره فروغی کاملا غیرمنطقی است و ادامه راه آنهایی که با استدلالهای سست مشغول نوازش فروغی اند.

محمدامین نوروزی نویسنده همنام تهیه کننده «کیوسک» در بخشی از محتوایی بلندبالایش درباره ماجرای عادل در «کیهان» نوشته است: همه و همه دست به دست هم داده‌اند تا این روزها برای تیم جوانی که میانگین سنی مدیران رسانه ملی را ۲۰ سال کاهش داده‌اند، حاشیه سازی کنند و به خیال خودشان آنها را از ادامه مسیر شکوفایی در حوزه رسانه بازدارند. اما جوانانی که پس از سالها فعالیت در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای انقلاب پا به عرصه مدیریت رسانه نهاده‌اند حتما مسیر را می‌شناسند و با از پشت خنجر زنندگان و شومن‌هایی که کارشان هجمه رسانه‌ای علیه‌شان است برخورد خواهند کرد و رسانه‌های انقلابی از جوانان این عرصه در هر تصمیم انقلابی علیه مصادره‌کنندگان صدا و سیمای جمهوری اسلامی به نفع مردم و نظام اسلامی حمایت خواهد کرد.

اینکه این نویسنده کوشیده اعتمادی که از سوی فروغی به یک همنام وی شده تا به تهیه‌کنندگی برنامه ای تلویزیونی برسد را پاسخ دهد یا نه معلوم نیست اما آنچه معلوم است اینکه این نویسنده بهتر بود که با منطقی پایا رفتار فروغی در ماجرای عادل را به تصویر می‌کشید نه با فانتزی‌سازیهایی که یادآور بولتنهای احزاب توتالیتر است.

وقتی این نویسنده همنام تهیه کننده نورس درباره مسیر شکوفایی تیم جدید شبکه سوم حرف می‌زند قطعا باید مصادیقی از این شکوفایی بیاورد و وقتی درباره فعالیت سالیان تیم فروغی در رسانه‌های انقلاب حرف میزند درباره دستاوردهای این فعالیت هم شفاف‌سازی کنند.

آیا منظور این نویسنده از مسیر شکوفایی، تولید «کیوسک» به تهیه کنندگی همنام ایشان است که بخشی از آخرین قسمتش با محوریت آسیب شناسی «جم» تکرارمکررات گفته‌های یک ماه قبل سعید ابراهیمی‌فر بود؟؟

آیا منظور ایشان از دستاورد رسانه‌ای تیم فروغی، نگارش فیلمنامه پروژه ای ارگانی و مدتها پشت خط اکران مانده توسط یکی از نیروهای اخیرا فعال در شبکه سوم است؟؟

 در غائله عادل نه طرفدار عادل هستیم و نه طرفدار فروغی! اما همان قدر که کارمندان محافل بودجه خوار با منطق سست خویش در حمایت از عادل، آب در آسیاب فروغی میریزند امثال نویسنده همنام تهیه کننده «کیوسک» هم با فانتزی سازیهایی بدون مصداق درباره کارکرد تیم فروغی، در حال آتو دادن به دست طرفداران عادلند!

 هم به عادل و هم به فروغی پیشنهاد میکنیم اگر به عاقبت به خیری می اندیشند دور و بر خود را خالی از این گونه هواداران کنند چون از قدیم گفته‌اند دشمن دانا که غم جان بود بهتر از آن دوست که نادان بود.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۶:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53141

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code