۱۰۱۱۱۴۰۱

جمشید هاشم‌پور در پردیس نارسیس: امیدی به سینمای ایران ندارم!+فیلم

سینماروزان/کیوان بهارلویی: جمشید هاشم‌پور قهرمان دهه شصتی سینمای ایران از نومیدی به آینده سینمای ایران گفت.

اکران مردمی فیلم سینمایی «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل با حضور جمشید هاشم‌پور، بهرام ابراهیمی، نیلوفر کوخانی، از بازیگران و حجت قاسم‌زاده اصل کارگردان فیلم، تیر در پردیس سینمایی نارسیس با حضور گرم  تماشاگران برگزار شد.

جمشید هاشم‌پور پیش از نمایش فیلم با تشکر از حضور تماشاگران گفت: تماشاگران در روزهای سرد و گرم حامی سینما بودند و من همیشه از شما مردم متشکرم.

وی ادامه داد: امروز سینمای ایران و جهان دچار یک رکود شده است و به همین دلیل حضور شما تماشاگران بیش از پیش اهمیت دارد و ارزشمند است. امیدوارم سینمای ایران دوباره زنده شود و کارهای بهتری ساخته شود، هرچند من امیدی به سینمای ایران ندارم.

حجت قاسم‌زاده اصل کارگردان فیلم  گفت: ساخت فیلم سخت است ولی کنار تمام سختی‌ها، همیشه خاطرات خوشی نیز برای ما ساخته می‌شود. یکی از خاطرات خوشی که برای من در فیلم روز ششم ماند همکاری با جمشید هاشم‌پور بود، هنرمند خوش‌اخلاق، با‌تجربه و خستگی‌ناپذیر.

بهرام ابراهیمی یکی دیگر از بازیگران فیلم نیز با تشکر از حضور تماشاگران  گفت: این روزها همه ما تحت فشار مسائل و مشکلات اقتصادی هستیم، من از شما که در این شرایط لطف دارید و به سینما می‌آیید بسیار سپاسگذارم.

وی ادامه داد: حضور در فیلم روز ششم، سومین همکاری من با حجت قاسم‌زاده  است و از اینکه در روز ششم کنار جمشید هاشم‌پور حضور داشتم و همکاری کردم خوشحالم.

برای تماشای فیلم حضور جمشید آریا در پردیس نارسیس، اینجا را ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=70083

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code