۰۵۰۹۱۴۰۱

جدایی کامل جناب خان از رامبد جوان!؟

جناب خان+رامبد جوان

سینماروزان/غفور پورغفور: بعد از پخش آخرین فصل خندوانه، ظن و گمان درباره ادامه تولید فصل بعدی فراوان است با این حال خبر جدی آن که حتی در صورت ازسرگیری تولید خندوانه، جناب خان در این برنامه جایی نخواهد داشت.

شنیده‌ها حکایت از آن دارند که محمد بحرانی دوبلور جناب خان که بخش اصلی شیرین‌کاری شخصیت با اوست به همراه سعید سالارزهی مالک عروسک و همکاران عروسک گردان خود تصمیم گرفته جناب خان را به طور مستقل زمینه‌ای کند برای تولید یک محصول طنازانه تازه.

به اعتقاد بسیاری از مخاطبان جناب خان که از فصل دوم وارد خندوانه شده بود و به غیر از فصل چهارم در شش فصل خندوانه حضور داشت، یکی از عوامل اصلی جذابیت برنامه بوده است.

اواخر تیرماه امسال محمد بحرانی در پیامی سرگشاده از احتمال عدم ادامه تولید خندوانه گفته و در همان پیام تلویحا از قطع همکاری خود با خندوانه سخن رانده بود.
بحرانی در صفحه اجتماعی خود نوشته بود: ضبط خندوانه تموم شده و معلوم نیست که دیگه اصلا ساخته بشه یا نه و معلوم نیست اگر ساخته بشه من در خندوانه باشم یا نه.

در همان پیام، محمد بحرانی بر این امر تاکید کرده بود که هیچ گاه رفاقت صمیمی با رامبد جوان نداشته و از عدم احتمال همکاری بعدی چنین حرف زده بود: من و رامبد هرگز جزو صمیمی‌ترین دوستان همدیگر نبوده‌ایم. در فواصل فصل‌های خندوانه شاید ماه‌ها از همدیگر بی‌خبر بوده‌ایم. شاید وجه همکاری ما بر وجه رفاقت مان بچربد و البته شاید در آینده من و رامبد، هرگز همکار یکدیگر نباشیم.

پیام تیرماه محمد بحرانی را کنار شنیده‌های اخیر درباره تولید مستقل محتوایی عروسکی به اشتراک جناب خان که بگذاریم فقط و فقط رهنمون می شویم به فرضیه‌ی زیر:
جدایی کامل جناب خان از رامبد جوان!؟

جدایی کامل جناب خان از خندوانه و رامبد جوان؟

جدایی کامل جناب خان از خندوانه و رامبد جوان؟

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=71754

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code