۱۴۱۱۱۴۰۱

ثبت قرارداد اکران فیلمی با خوانندگی ارسطو!+ثبت قرارداد اکران یک انیمیشن

فیلم+سینمایی+آهنگ+دونفره

سینماروزان/مسعود احمدی: در تازه‌ترین جلسه شورای صنفی نمایش مقرر شد که به زودی دو فیلم تازه راهی اکران شوند.

براین اساس پس از پایان اکران فیلم «رویای سهراب» که این روزها مخاطب زیادی هم ندارد، فیلم سینمایی #آهنگ_دو_نفره به کارگردانی آرزو ارزانش توسط دفتر پخش فیلمیران به سرگروهی پردیس هنر شهر آقتاب شیراز روی پرده رود.

همچنین قرارداد اکران انیمشین سینمایی #لوپتو به کارگردانی عباس عسگری توسط دفتر پخش بهمن سبز و به سرگروهی پردیس هویزه مشهد ثبت شده است تا این فیلم بعد از «شب طلایی» یوسف حاتمی‌کیا در سینماها اکران گردد.

«آهنگ دو نفره» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی یک کمدی عاشقانه است که احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطوی #پایتخت در آن بازی و خوانندگی کرده است. بهاره کیان‌افشار، امیرحسین رستمی، فرزاد فرزین، علیرضا استادی، النا حیدری، سهی بانو ذوالقدر، شیرین آقا کاشی، حمیدرضا دشتی و علی برقی از دیگر بازیگران فیلم هستند.

«لوپتو» هم به تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی یک انیمیشن موزیکال با فضای کمدی و طنز است که زنده‌یاد حسین عرفانی، اکبر منانی، جواد پزشکیان، شوکت حجت، تورج نصر، حسن کاخی، رضا آفتابی، شایان شامبیاتی، نازنین یاری، اردشیر منظم، ابراهیم شفیعی، امیر حکیمی و شهرداد بانکی گویندگی شخصیت‌های آن را برعهده داشته‌اند.

ثبت قرارداد اکران فیلم آهنگ دونفره و انیمیشن لوپتو

ثبت قرارداد اکران فیلم آهنگ دونفره و انیمیشن لوپتو

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=71622

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code