۰۲۱۱۱۴۰۰

«تگزاس۲» ۲۲میلیاردی شد/«سرخپوست» ۱۲میلیاردی شد/«زهرمار» مماس با ۴٫۵میلیارد فروش/«ایکس لارج» ۳میلیاردی شد/«سرکوب» دوروزه ۷۰میلیونی شد+آمار کامل فروش

سینماروزان: صدرنشین آمار فروش همچنان «متری شش و نیم» است که اخیرا به بخش فرعی جشنواره ونیز هم راه یافته و شاید همین حضور در بخش فرعی ونیز باعث شود در روزهای پبیش رو بالاخره به ۲۸میلیارد برسد. کمدی «تگزاس۲» بعد از صد روز اکران رقم فروش ۲۲میلیارد را رد کرده است.

فیلم لرزان قتل زن داداش ریگی که انبوه سالن و تبلیغات در اختیار داشته و حتی بعد از پایان مدت زمان رسمی اکرانش به بهانه ارزشی بودن(!) همچنان سرگروه‌دار باقی مانده ۱۵میلیاردی شده و بعید است بتواند رکورد «متری شش و نیم» را بزند. «سرخپوست» با از دست دادن سرگروه ۱۲میلیاردی شده و فیلم پرهزینه «ما همه…» نیز با کلی تبلیغات محیطی و انبوه بازیگری فقط ۱۰میلیارد عایدی داشته است.

کمدی «سامورایی…» آخرین روزهای اکرانش را با ۶میلیاردی شدن پشت سر میگذارد و کمدی «زهرمار» در مرز ۴٫۵میلیارد قرار گرفته است و کمدی «ایکس لارج» ۳میلیاردی شده است.

کمدی «نیوکاسل» بعد از یک هفته اکران و پخش کلی تیزر فقط نیم میلیارد فروخته است. «کار کثیف» که از ابتدای اکران ده سالن فول سانس هم نداشته و خیلی زود هم سرگروهش را از دست داده کمی بیش از ۲۰۰میلیون فروش داشته است.

«قصرشیرین» با انبوه سالنی که به واسطه پخش بهمن سبز حوزه نصیبش شده در دو روز ابتدایی اکران ۱۵۰میلیون فروش داشته و «سرکوب» که فقط ۱۵ سالن فول سانس دارد در دو روز ابتدایی اکران ۷۰میلیونی فروش داشته است. کمدی کودکانه «تپلی و من» هم در دو روز ابتدایی ۴۰میلیون فروش داشته.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–متری شش و نیم ۲۷ میلیارد و ۸۲۰میلیون(۱۲۸روز)

–تگزاس(۲)۲۲ میلیارد و ۱۰۰میلیون(۱۰۰روز)

–شبی که ماه کامل شد ۱۵میلیارد و ۱۰۰میلیون (۵۱روز)

–سرخپوست ۱۲میلیارد و۵۰میلیون(۵۱روز)

–ما همه با هم هستیم ۱۰میلیارد و ۱۰۰میلیون(۵۱روز)

–سامورایی در برلین ۶میلیارد و ۵۰میلیون(۷۹روز)

–زهرمار ۴میلیارد و ۲۰۰ میلیون(۳۷روز)

–ایکس لارج ۳میلیارد و ۱۲۰ میلیون(۳۰روز)

–نیوکاسل ۵۲۰میلیون(۹روز)

–کارکثیف ۲۲۰ میلیون(۲۳روز)

–قصرشیرین ۱۵۵میلیون(۲روز)

–سرکوب ۷۰میلیون(۲روز)

–تپلی و من ۴۰میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۷:۰۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56765

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code