۱۳۰۹۱۴۰۰

«تکزاس» ۱۳میلیاردی شد/«هزارپا» نزدیک به ۴میلیارد فروخت/«دشمن زن» بدون سینماهای شهرداری در مرز ۲٫۵میلیاردی شدن/«خجالت نکش» در آستانه ۴٫۵میلیارد/شکست «خاله قورباغه» علیرغم تخصیص کلی استند شهری و پخش تیزر از Gem+آمار کامل فروش

سینماروزان: در صدر آمار فروش همچنان کمدی «تکزاس» است که بی سرگروه به اکران خود ادامه میدهد و بیش از ۱۳میلیارد هم فروخته است. انیمیشن «فیلشاه» به دنبال «تکزاس» و با پخش حوزه همچنان و بعد از نزدیک به چهار ماه روی پرده ماندن از ۸میلیارد فروش عبور کرده است.

کمدی «خجالت نکش» هم بی سرگروه از ۴میلیارد عبور کرده و به ۴٫۵میلیارد نزدیک شده است. «هزارپا» در فقط ده روز نزدیک به ۴میلیارد فروخته است و به نظر میرسد به زودی رکورد فروش سینماها را خواهد زد. «عصبانی نیستم» و «چهارراه استانبول» به دنبال هم با گذر از ۳میلیارد فروش به اکران خود ادامه میدهند.

کمدی-رمانتیک-موزیکال «دشمن زن» علیرغم توقیف توسط شهرداری در مرز فروش ۲٫۵میلیارد است و به دنبال آن «خوک» آخرین روزهای اکران خود را با فروشی نزدیک به ۱٫۵میلیارد میگذراند.

«دلم میخواد» با وجود اینکه بر روی استقبال از رقص و بزن و بکوب رضا کیانیان حساب ویژه ای باز کرده بود بعد از یک ماه به سختی به نزدیکی ۱٫۵میلیارد رسیده است ولی کمدی «به وقت خماری» علیرغم محدودیت سالن در دو هفته فروش خود را از نیم میلیارد عبور داده است.

فیلم عروسکی «خاله قورباغه» هم که نزدیک به صد سالن و کلی استند شهری برای تبلیغات در اختیار دارد و اخیرا هم تیزرهایش از «جم جونیور» پخش میشود فروشش به ۴۰۰ میلیون هم نرسیده که رقمی نومیدکننده است!!

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–تکزاس ۱۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون(۸۶ روز)

–فیلشاه ۸میلیارد و ۱۰۰ میلیون(۱۲۱ روز)

–خجالت نکش ۴میلیارد و ۴۰۰میلیون(۷۲ روز)

–هزارپا ۳میلیارد و ۹۵۰میلیون(۹روز)

–عصبانی نیستم۳میلیارد و ۶۰۰میلیون(۷۲روز)

–چهارراه استانبول ۳میلیارد و ۲۸۰میلیون(۷۲ روز)

–دشمن زن ۲میلیارد و ۲۵۰ میلیون(۳۰ روز)

–خوک ۱میلیارد و ۴۳۰ میلیون(۷۲ روز)

–دلم میخواد ۱میلیارد و ۴۰۰ میلیون(۳۰ روز)

–دارکوب ۷۶۰ میلیون(۱۶ روز)

–به وقت خماری ۵۱۰ میلیون(۱۶ روز)

–خاله قورباغه ۳۹۰ میلیون(۱۶روز)

–در وجه حامل ۱۸۰ میلیون(۳۰ روز)

–شماره ۱۷سهیلا  ۱۱۵ میلیون(۲۳ روز)

–مرداد ۳۳میلیون (۱۶روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=51055

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code