۰۹۰۳۱۴۰۲

«تکزاس» در مرز ۱۱ میلیارد فروش/«عصبانی نیستم» در آستانه ۳٫۵میلیاردی شدن/«چهارراه استانبول» در مرز ۳میلیاردی شدن/«دشمن زن» نیم میلیارد را رد کرد+آمار کامل فروش

سینماروزان: آمار فروش سینماها علیرغم روی پرده رفتن فیلمهای اکران عیدفطر همچنان ولرم است و به داغی نرسیده؛ در این اوضاع ولرم فروش فیلمهای با درونمایه طنز همچنان خوب است. «تکزاس» با فروشی نزدیک به ۱۱میلیارد در رأس آمار فروش قرار دارد و بعد از آن «فیلشاه» است که علیرغم از دست دادن سرگروه همچنان به لطف تعداد بالای سینما که ناشی از پخش فیلم توسط حوزه است به نزدیکی ۸میلیارد فروش رسیده است.

«عصبانی نیستم» و «خجالت نکش» هر دو از فروش ۳میلیارد گذشته اند ولی «عصبانی نیستم» فروش بالاتری داشته و در مرز ۳٫۵میلیارد فروش است. «چهارراه استانبول» در آستانه ۳میلیاردی شدن است و بعد از آن هم «خوک» قرار دارد که آخرین روزهای اکرانش را با عبور از رقم فروش یک میلیارد می گذراند.

فانتزی «دلم میخواد» و کمدی «دشمن زن» پرفروشترین فیلمهای اکران عیدفطرند و با فروشی نزدیک، هر دو از رقم نیم میلیارد عبور کرده اند. «در وجه حامل» و «شماره ۱۷سهیلا» هم کم فروشترین فیلمهای اکران عیدفطرند و به نظر میرسد زودتر از حد تصور باید جای خود را به فیلمهای جایگزین بدهند.

آمار فروش تا ابتدای جمعه اول تیر ۱۳۹۷ به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–تکزاس ۱۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون(۶۵ روز)

–فیلشاه ۷میلیارد و ۸۰۰ میلیون(۱۰۰ روز)

–عصبانی نیستم۳میلیارد و ۳۴۰ میلیون(۵۱روز)

–خجالت نکش ۳میلیارد و ۳۰۰میلیون(۵۱ روز)

–چهارراه استانبول۲میلیارد و ۹۳۰میلیون(۵۱ روز)

–خوک ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون(۵۱ روز)

–دلم میخواد ۶۹۰میلیون(۹ روز)

–دشمن زن ۶۷۰ میلیون(۹ روز)

–جشن دلتنگی ۲۰۰میلیون(۵۱ روز)

–آن سوی ابرها ۱۹۵میلیون(۵۱ روز)

–ناخواسته ۸۲ میلیون (۳۰ روز)

–در وجه حامل ۸۰ میلیون(۹روز)

–شماره ۱۷سهیلا ۵میلیون(۲روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=50680

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code