۳۱۰۶۱۴۰۲

تکذیب آغاز فیلمبرداری “پایتخت۴″/حذف مهران احمدی از گروه بازیگران/حضور “بیژن استرس” در نقش فرزند “بهبود فریبا”

سینماژورنال: در حالی که به تازگی خبر رسیده بود فصل چهارم سریال “پایتخت” کلید خورده است اما یکی از عوامل کار این خبر را تکذیب کرد.

یکی از اعضای گروه تولید “پایتخت۴” که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با سینماژورنال با بیان این مطلب که آغاز فیلمبرداری این سریال کذب محض است از مخاطبان خواست که اخبار مربوط به این سریال را صرفا از کانال روابط عمومی آن پیگیری کنند.

این عضو گروه تولید با اشاره به اینکه فیلمنامه این سریال در مرحله نگارش است از قطعی بودن پخش آن در ماه رمضان خبر داد.

حذف مهران احمدی از گروه بازیگران

به گزارش سینماژورنال خبر جالب دیگری که در مورد فصل چهارم “پایتخت” رسیده حذف کاراکتر “بهبود فریبا” از این سریال است.

از آنجایی که مهران احمدی بازیگر نقش “بهبود” برای بازی در یک پروژه سینمایی که فیلمبرداری آن همزمان با “پایتخت۴” انجام میشود قرارداد بسته است حضور وی در “پایتخت۴” منتفی شده است و برای همین محسن تنابنده که سرپرست تیم نویسندگان است با ترفندی غیبت او در این قسمت را توجیه میکند.

سفر “بهبود فریبا” به اروپا

آن ترفند از این قرار است که “بهبود” که به عنوان محیط بان نمونه شناخته شده برای شرکت در یک همایش مرتبط با محیط زیست به اروپا میرود و برای همین در کنار “نقی” و “ارسطو” نیست که بر حجم شیرین کاریهای سریال بیفزاید.

به اشتراک بازیگر “شیب بام؟!”

به گزارش سینماژورنال با این حال به جای “بهبود” این فرزند پسرش است که در سریال حضور چشمگیر دارد. بازیگر این پسر همان دانش آموزی است که در کلیپی موسوم به “شیب بام” او را دیده بودیم.

“بیژن” که بعد از پخش کلیپ معروفش که در آن حتی از پاسخ دادن به ساده ترین پرسش آموزگار دبستان مبنی بر اینکه “چرا در شمال سقف خانه ها شیب دار است”” عاجز مانده بود، در برنامه تحویل سال “بهار نارنج” از مشکلاتی گفت که بخاطر انتشار آن کلیپ برایش درست شده.

بیژن

بیژن

تحقیر از سوی همکلاسان بواسطه آن کلیپ موجب شد که بیژن که به “بیژن استرس” مشهور شده بود، قید تحصیل را زده و به کارگری روی آورد!

این پسرک که حالا بزرگ شده و اخیرا خدمت سربازی را گذرانده به هنگام حضور در برنامه تحویل سال “بهار نارنج” از سوی محسن تنابنده برای بازی در این سریال دعوت شد.

“بیژن” بناست در “پایتخت۴” نقش فرزند پسر “بهبود” یا همان مهران احمدی را بازی کند.

توسعه داستانی نیمه اول کار و سپس آغاز فیلمبرداری

به گزارش سینماژورنال از آنجا که نگارش متن فصل چهارم این سریال بجای ۱۳ قسمت برای سی قسمت انجام میشود برای همین تنابنده و خشایار الوند این روزها تمام وقت کاری خود را برای بخشهای ابتدایی کار گذاشته اند تا با توسعه داستانی نیمه اول کار راحتتر بتوانند کار را کلید زده و ادامه داستان را همزمان با فیلمبرداری شکل دهند.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=2447

بعدش؟

مطالب مرتبط

20 نظر برای مطلب "تکذیب آغاز فیلمبرداری “پایتخت۴″/حذف مهران احمدی از گروه بازیگران/حضور “بیژن استرس” در نقش فرزند “بهبود فریبا”"

 1. lili گفت:

  خدابخوادیکی رو بالاببرهبنده هاش هرچه تقلا کنن نمیتونن پایین بیارنش احسنت به تنابنده

 2. عرفان گفت:

  کاش صدا سیما از معلمای گمنامی که حین انجام وظیفه جان خود را از دست میدهند هم یه گزارش یا فیلمی میساخت
  خدا میدونه چرا ماجرای چند سال پیش که یه سرباز معلم، کلیپ گرفته بود پخش شد…. و کسی هم ازسرباز معلم بودن اون شخص اصلا حرفی نمیزنه
  بیخیال
  خدا بزرگه

 3. میم الف گفت:

  امیدوارم واقعا بیژن تو سریال بازی کنه…حتی اگر بازیگریش خوب هم نباشه، حقشه که کمی از غصه هاش کم بشه!
  هر چند که مقام معلم والاست…اما در مورد معلم بیژن، واقعا بی انصافی و حتی بی فرهنگی کرده! درسته که گویا بعدها جبران کرده…اما سوالم از ما مردمه که چرا بلد نیستیم از یه تکنولوژی خوب استفاده کنیم و ظرفیتمون انقدر پایینه؟!!
  ما ایرانی ها که آوازه فرهنگ و تمدنمون گوش فلک رو کر کرده، چرا پای عمل که میرسه، بی فرهنگ ترین کارهارو مرتکب میشیم؟!! لزومی نداشته و نداره تو کلاسها فیلمبرداری بشه! و تازه چرا یه کلیپ ساده رو بهمدیگه میزینیم و منتشر میکنیم؟؟ من تو کلیپ واقعا چیز عجیبی ندیدم که خیلی خنده دار باشه! اکثر بچه های ابتدایی…مخصوصا روستایی همینطور جواب میدن. کجاش عجیب و خنده داره؟!!!

 4. مهدی سعادتی گفت:

  دمش گرم اقا محسن تنابنده نگاه چطوری به قولی که داد عمل کرد کاش مارو مسخره میکردن من بازیگر میشدم والا

 5. sepideh گفت:

  وای چقدر خوب شد که بازی کرد
  دم اقای طنابنده واقعا گرررررم
  ایوول…

 6. ابوالفضل دلدار گفت:

  ای کاش ماراهم مسخره میکردند ماهم بازیگر میشدیم

 7. BT گفت:

  هههههههعععععععععععی… گل گفتی اقا ابوالفضل!!!

 8. اعظم گفت:

  بیژن جان برای ادامه تحصیل هیچوقت دیر نیست.ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه هس.ورود به عرصه بازیگری شانس بزرگی برای شما بود که باید اینطور رقم میخورد بنظر من شما می تونید یکی از بازیگران موفق جامعه باشید مشروط به اینکه گذشته رو فراموش کنید و سعی کنید با کسب تحصیلات, مسیر بازیگری که خودش ی موهبت بزرگ واسه شماست رو باموفقیت دنبال کنید.تو دنیای خدا هیچ چیز اتفاقی نیست و همه چیز برنامه ریزی شده و حساب شده هس حتما تقدیر این بوده که با پخش اون کلیپ شما وارد عرصه بازیگری بشید.

 9. 78فاطمه گفت:

  کاش یه نفرم مارو مسخره میکرد ماهم بازیگر میشدیم

 10. سارا گفت:

  بازی در پایتخت تو روحیه اش تاثیر داشت. امیدوارم مثل خیلی از بچه هایی که با یه سریال اومدنو مشهور شدن ولی دیگه توهیچ فیلم و سریالی به کار گرفته نشدن نباشه ، وگرنه شکست سختی بدتر از مشکل اولش در پیش داره.

 11. نیلو گفت:

  سمایی که می گین کاش مارو مسخره می کردن و بازیگر می شدیم .تا حالا واسه هممون پیش اومده ضایع بشیم و از یاد اوریش خجالت بکشیم این بی چاره که همه ایران کلیپ ضایع شدنشو دیدن بهش خندیدن هرکی هم ندیده بود تلوزیون ۳ بار پخشش کرد این قدر هم کلاسیاش مسخرش کردن اشکشو در اوردن اذییتش کردن ترک تحصییل کرد حساب نیس فقط بازیگر شدنش حسابه؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code