۰۷۰۱۱۴۰۲

تولید کمدی ایرانی-آمریکایی “کووید-۲۰” توسط کارگردان “سلام بمبئی”

 

سینماروزان: کارگردان “سلام بمبئ” به‌دنبال تولید یک کمدی دوملیتی با محوریت “کووید۲۰” است!

به گزارش سینماروزان این کمدی “دنیای سکوت” نام دارد با داستانی از تهران تا نیویورک و با حضور بازیگرانی از ایران و برخی هنرپیشه‌های ایرانی مقیم آمریکا.

قربان محمدپور راجع به “دنیای سکوت” بیان کرد: داستان در روزهایی می‌گذرد که ویروس کرونای جدید با نام کووید ۲۰ در دنیا ظاهر می‌شود؛ این ویروس که از مار به انسان منتقل شده کسی را نمی‌کشد اما هرکس بگیرد شنوایی اش را از دست می‌دهد و کر می‌شود!!! انتشار این ویروس از نیویورک بوده و در اجلاس سالیانه سازمان ملل تمام رئیس جمهورهای کشورها به آن مبتلا شده و کر می‌شوند. هیئت سیاسی ایران نیز که در این اجلاس حضور داشتند به این ویروس دچار شده و ویروس را به ایران می آورند.

محمدپور ادامه داد: بسیاری از مسئولان و مقامات بلند پایه ایران این ویروس را میگیرند و کر می‌شوند و حرف مردم را حتی بطور ظاهری هم نمی‌شنوند!!! پرفسور احمد اصلانی میکروب‌شناس ایرانی مامور می‌شود تا واکسن این ویروس را کشف کند درحالیکه روزانه صدها هزار نفر توسط این ویروس کر می‌شوند، او از مردم و مسئولان می‌خواهد روزانه هفده مرتبه دستهای خود را بشویند و انگشت در دماغ خود نکنند زیرا این ویروس تنها از راه بینی وارد بدن می‌شود!!!

قربان محمدپور دو فیلم آخر خود “دختر شیطان” و “سلام‌ بمبئی” را در بالیوود ساخته و قرار است شهریور امسال فیلم “عاشقی در هانوی” را در ویتنام بسازد.

 

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۸:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60575

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code