۲۷۰۷۱۴۰۰

تولید نسخه‌ای تازه از “شکرستان” با حضور عوامل “کلاه قرمزی” و “شهر موشها”

سینماژورنال: نسخه ای عروسکی از مجموعه انیمیشن “شکرستان” با حضور صداپیشگان و عروسک گردانان مجموعه “کلاه قرمزی” تولید خواهد شد.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “فارس” مجموعه عروسکی «شکرستان» به کارگردانی فواد صفاریان‌پور و تهیه کنندگی جواد فرحانی در مرحله پیش تولید قرار دارد.

پیش‌تر انیمیشن «سرزمین شکرستان» به تهیه کنندگی سید مسعود صفوی  و به همت مرکز انیمیشن صبا برای شبکه دو سیما تولید شده بود و صحبت‌ها حاکی از این بود که بزودی مجموعه عروسکی این انیمیشن به تولید خواهد رسید.

در مجموعه عروسکی «شکرستان» به کارگردانی فواد صفاریان‌پور و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی از بهترین عروسک گردانان و صداپیشه‌های تلویزیون و سینما استفاده خواهد شد.

در این مجموعه عروسکی از عروسک‌گردانان و صداپیشه‌های مطرح تلویزیونی و سینمایی استفاده شده که اغلب آنها در مجموعه «کلاه قرمزی» و فیلم «شهرموش‌ها» گوینده و عروسک گردان بودند.

همچنین علاوه بر شخصیت‌هایی که در انیمیشن «شکرستان» حضور داشتند، تعدادی کاراکتر جدید نیز برای این مجموعه عروسکی طراحی شده‌اند.

سرپرست نویسندگان مجموعه عروسکی «شکرستان» سجاد افشاریان است که به همراه گروهی از نویسنده‌ها به نگارش این مجموعه پرداخته است.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=24544

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code