۰۷۱۱۱۴۰۱

تولید فیلمی به تهیه‌کنندگی وحید نیکخواه‌آزاد در بخش خصوصی!+عکس

سینماروزان: ۴۰ درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی «یک کیلو و ۲۱ گرم» به کارگردانی رحیم طوفان و تهیه کنندگی وحید نیکخواه آزاد به پایان رسید.

به گزارش سینماروزان تا امروز بازیگرانی چون سعید آقاخانی، فرشته صدرعرفایی، لیلا زارع و روشنک گرامی جلوی دوربین رفته اند.

نکته جالب درباره پروژه تازه وحید نیکخواه آزاد آن است که برخلاف فیلمهای قبلی اش که اغلب با حمایت نهادهایی نظیر فارابی تولید می شدند گویا «یک کیلو و ۲۱ گرم» در بخش خصوصی تولید می شود!

رحیم طوفان کارگردان این فیلم برای ساخت اولین اثر سینمایی خود مدت ها به دنبال سرمایه گذار بود تا در نهایت با همکاری مهدی نریمانی به عنوان سرمایه گذار شخصی، تولید این پروژه سینمایی را آغاز کرد.

طوفان با اشاره به اینکه برای ساخت اين فیلم فشارهای زيادی متحمل شده است، بیان کرد: علاوه بر اينكه هيچ كمکی از هيچ ارگانی دريافت نكرده است بلكه با بی مهری های زيادی روبرو شده است چرا که این فیلم یک فیلم اولی به شمار می رود.

این کارگردان توضیح داد: سرمايه گذار برای اينكه اين فيلم به سرانجام برسد بخاطر خلف وعده بعضی از ارگان ها مجبور به حراج اموالش شده است و اين اتفاق در نوبه خود یک افتضاح فرهنگی به شمار می آيد.

از جمله عوامل فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» عبارتند از :

نویسنده : لیلا نیکزاد، کارگردان و مجری طرح: رحیم طوفان، تهیه کننده: وحید نیکخواه آزاد، مدیر فیلمبرداری: شاهین طوفان، صدابردار: هادی افشار، مدیر تولید: مجید گودرزی، طراح گریم: رضا عربی، طراح صحنه و لباس: علی نصیری نیا، مدیر برنامه ریز و دستیار یک کارگردان: علی تهرانی، سرمایه گذار: مهدی نریمانی، جانشین تولید: محمد رضا دلنوازی، مدیر تدارکات: حسن صفری، منشی صحنه: ساناز هرندی.

یک کیلو و بیست و یک گرم
یک کیلو و بیست و یک گرم

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33772

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code