۰۷۱۱۱۴۰۱

تولید “سنتوری۲” به تعویق افتاد⇔مهرجویی: فعلا “مونا” را می‌سازم

سینماروزان: داریوش مهرجویی با تأکید بر اینکه حضور هر بازیگر یا خواننده‌ای را برای فیلم «سنتوری مرد پاییزی» به طور رسمی اعلام می‌کند، گفت: ساخت این فیلم به بعد از ساخت فیلم «مونا» موکول شده است.

به گزارش سینماروزان در چند وقت اخیر خبرهای متفاوتی درباره‌ فیلم جدید داریوش مهرجویی، بازیگران و خواننده‌ای که قرار است با او همکاری کنند، منتشر شد، این خبرها که ابتدا بیشتر درباره‌ی ساخت «سنتوری ۲» بود به تازگی به ساخت فیلمی با نام «مونا» رسید که حتی حامد بهداد، نیکی کریمی و بیتا فرهی به عنوان بازیگران آن اعلام شدند.

مهرجویی در این باره به “ایسنا” گفت: حضور بازیگرانی که اعلام کردم همچنان به قوت خود باقی است، اما بازیگران دیگر و عوامل فیلم هنوز به طور قطعی مشخص نشده‌اند.

در مرحله‌ پیش تولید فیلم «مونا» هستیم که تلاش می‌کنم آن را به جشنواره برسانم.

این کارگردان سینما با بیان اینکه خبرهای مربوط به فیلم و انتخاب بازیگران و خواننده را به صورت رسمی اعلام می‌کند، درباره‌ی تمام کردن فیلمش برای حضور در جشنواره‌ی فیلم فجر خاطرنشان کرد: فیلم «سنتوری مرد پاییزی» قطعا به جشنواره نمی‌رسد، اما در مرحله‌ پیش تولید فیلم «مونا» هستیم که تلاش می‌کنم آن را به جشنواره برسانم.

وی درباره فیلم «سنتوری مرد پاییزی» اضافه کرد: نه فقط یک خواننده بلکه یک تیم موزیک از خوانندگان و نوازندگان در فیلم خواهند بود که در زمان پیش تولید این فیلم و کلید زدن معرفی خواهند شد و هر ادعا و خبری فعلا در این‌باره کذب است.

مهرجویی همچنین درباره‌ حضور خود برای افتتاح یک تئاتر اظهار کرد : قرار نیست در چنین برنامه‌ای شرکت کنم چرا که کارگردان نمایش از من دعوت به عمل آورده بود، یک شب برای دیدن نمایش بروم  ولی قول قطعی برای حضور در شب اول نداده بودم و قرار نبود حضورم برای جذب مخاطب و زنگ افتتاح این طور رسانه‌ای شود.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30343

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "تولید “سنتوری۲” به تعویق افتاد⇔مهرجویی: فعلا “مونا” را می‌سازم"

  1. Faraakh az khaani گفت:

    آقا شما برای حفظ باقیمانده آبروی خودت هم که شده “فعلا” فیلمی نساز و به جایش استراحت کن.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code