۰۷۱۱۱۴۰۱

توقف برنامه آرامش‌بخش صالح‌علاء به‌خاطر انتخابات!!!

سینماروزان: در حالی که پیش بینی می شد برای جلوگیری از تنشهای انتخاباتی هم که شده برنامه هایی مانند «چشم شب روشن» که اصلی ترین عامل جذابیت شان تکیه بر عنصر آرامش بخشی برای مخاطبان است به پخش خود ادامه دهند اما گویا ضبط این برنامه تا پایان انتخابات معلق شده است.

به گزارش سینماروزان دلیل اصلی این تعلیق، ضبط یکی از برنامه های ویژه انتخابات ریاست جمهوری با حضور ۶ نامزد این انتخابات در محل استودیوی پخش «چشم شب روشن» است.

به همین دلیل از هفته گذشته این برنامه روی آنتن نرفته است و احتمالا تا انتهای اردیبهشت ماه هم روی آنتن نخواهد رفت.

اینکه در ایامی که با کمبود برنامه های سرگرم کننده در رسانه ملی روبروییم برنامه «چشم شب روشن» که اتفاقا مخاطبان خود را هم دارد به بهانه انتخابات تعطیل شود رویکردی بخردانه نیست.

این همه برنامه بی مخاطب و کم مخاطب در رسانه ملی است که نه اشغال استودیوهایشان و نه حذفشان از کنداکتور به خاطر ضبط مناظره ها کمترین مشکلی ایجاد نمی کند اینکه میان این همه برنامه سراغ برنامه ای مانند «چشم شب روشن» می روند عجیب است.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37476

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "توقف برنامه آرامش‌بخش صالح‌علاء به‌خاطر انتخابات!!!"

  1. فسیل ستیز گفت:

    صالح علا دیوانه بی‌ آزار و مهربانی است. یک عمر زیر درخت نشسته و به غار غار کلاغ‌ها گوش فرا داده و به راز هستی‌ فکر کرده. به راستی‌ چه رازی در این غار غار‌ها وجود دارد؟ بگو صالح جان تا کمی‌ آرامش یابیم …

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code