۱۵۰۷۱۴۰۱

توضیحات یکی از مسئولان پردیس کوروش درباره آگهی “صرف شام اختصاصی با رضا عطاران”⇐این آگهی کاملا واقعی است

سینماژورنال: انتشار گزارشی با عنوان “پیگیری یک آگهی خاص⇐صرف شام اختصاصی با رضا عطاران” در سینماژورنال(اینجا را بخوانید) سبب ساز آن گشت که یکی از مسئولان روابط عمومی پردیس سینمایی کوروش در تماس با سینماژورنال توضیحات مبسوطی را در این باره ارائه کند.

به گزارش سینماژورنال همایون فربود از مسئولان روابط عمومی پردیس کوروش در گفتگو با سینماژورنال با بیان اینکه آگهی “صرف شام اختصاصی با رضا عطاران” یک آگهی کاملا واقعی است گفت: شرایطی فراهم شده که با بررسی آمار خرید اینترنتی بلیت فیلم “دراکولا” به ۵ نفر از مخاطبانی که بیشترین تعداد خرید اینترنتی این فیلم از سایت پردیس کوروش را داشته اند هدیه ویژه ای اعطا شود؛ این هدیه صرف شام اختصاصی با رضا عطاران در کوروش لانژ است.

وی ادامه داد: هر کدام از ۵ نفری که بیشترین خرید اینترنتی را داشته‌اند در کنار یک همراه در یک شب، مهمان علی سرتیپی تهیه‌کننده “دراکولا” شده و در یک میز ۴ نفره به همراه رضا عطاران به صرف شام می‌پردازند. برندگان هر غذایی را که بخواهند می‌توانند سفارش دهند و حین صرف غذا هم می‌توانند درباره موضوعات موردعلاقه خود با رضا عطاران گپ و گفت کنند.

در نیمه اول شهریورماه میزهای شام چیده می شود

فربود درباره زمان برگزاری این مراسم ۵ گانه شام با عطاران اظهار داشت: تا ۲۰ مردادماه مخاطبان وقت دارند که در این رقابت شرکت کنند و بعد از آن ۵ نفر برتر مشخص خواهند. سعی‌مان این است که در نیمه اول شهریورماه و البته با هماهنگی میان رضا عطاران و برندگان، میزهای شام چیده شود.

این مسئول پیرامون اقبال به این رقابت بیان داشت: تا اینجای کار استقبال خوبی را شاهد بوده‌ایم و داشته‌ایم مخاطبانی را که تا سقف ۲۴۰ هزارتومان بلیت اینرنتی “دراکولا” را خریده اند و میان دوستان و آشنایان توزیع کرده‌اند تا جزو ۵ برنده نهایی باشند.

همایون فربود در پایان گفته های خود با سینماژورنال با اشاره به اینکه فقط مخاطبانی که از طریق سایت رسمی پردیس کوروش بلیت می‌خرند قادر خواهند بود در این رقابت شرکت کنند اظهار داشت: مخاطبان حواس‌شان باشد که این رقابت فقط شامل آنهایی می‌شود که بلیت اینترنتی تماشای “دراکولا” را از سایت اینترنتی پردیس کوروش خریداری کرده اند و نه هیج سایت دیگری.

 

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۲۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=26330

بعدش؟

مطالب مرتبط

3 نظر برای مطلب "توضیحات یکی از مسئولان پردیس کوروش درباره آگهی “صرف شام اختصاصی با رضا عطاران”⇐این آگهی کاملا واقعی است"

  1. ماهی گفت:

    آیا این یک ترفند برای کمک به فروش فیلمی نیست که فروشش در حد انتظار نبوده؟
    واقعا جز این نمیتونه باشه

  2. ناهید گفت:

    یعنی چی اخه
    یعنی هر کی پول بیشتری داره و میتونه بلیت بیشتری بخره در الویته؟

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code