۰۷۱۱۱۴۰۱

توضیحات خواهرزاده سهراب سپهری درباره ایفای نقش تهیه‌کننده‌ای مشابه علی سرتیپی+عکس

سینماروزان: جلال فاطمی خواهرزاده سهراب سپهری کارگردانیست که آثاری در گونه کودک همچون «نخودی» و «بچگیتو فراموش نکن» را در کارنامه دارد. فاطمی در سالهای اخیر بازیگری را هم جدی تر از قبل ادامه می دهد و در آثاری همچون «روباه» و «خسته نباشید» ایفای نقش کرده است.

به گزارش سینماروزان فاطمی یک فیلم سینمایی آماده اکران به نام «۲۱ روز بعد» دارد؛ فاطمی در این فیلم در نقش یک تهیه‌کننده سینما بازی کرده است؛ تهیه کننده ای که شمایل آن بی‌شباهت به به علی سرتیپی مدیرعامل فیلمیران نیست!

فاطمی درباره اینکه آیا آگاهانه این شبیه سازی را انجام داده بود یا نه به «فرهنگ نیوز» گفت: آنچه میان من و محمدرضا خردمندان کارگردان فیلم شکل گرفت کنار هم گذاشتن تیپ چندین و چند تهیه کننده مختلف بود و نه فقط یک تهیه کننده خاص.

وی ادامه داد: خردمندان می خواست این شخصیت کاملا متفاوت به نظر برسد و به نوعی دارای درونمایه‌ای مثبت نسبت به نوجوان پیش رویش باشد و برای همین است که می بینیم علیرغم خونسردی ذاتی این تهیه کننده که کمتر حرف می زند و بیشتر تمرکز می کند او به نوجوان داستان کمک میکند در جهت حل بخشی از مشکلش.

این بازیگر افزود: برای ایفای این شخصیت از چند تیپ تهیه کننده که با آنها برخورد داشتم الهام گرفتم و نه فقط یک شخصیت خاص.

جلال فاطمی که پیشتر هم سابقه همکاری با فیلم اولیها را در «خسته نباشید» داشته است پیرامون حضورش در «۲۱ روز بعد» گفت: همواره سعی کرده ام دست بسته در اختیار فیلم اولیها باشم چون فکر میکنم سینمای آینده را همین جوانان می سازند و چه بهتر به آنها کمک کنیم که رشد کنند. بچه هایی که حاذق هستند را خیلی زود جذب می کنم و اینکه می بینم جوانی حاضر است به آب و آتش بزند برای ساخت فیلمش مرا هم ترغیب میکند همه جوره بهش کمک کنم.

جلال فاطمی در نمایی از «21 روز بعد»
جلال فاطمی در نمایی از «۲۱ روز بعد»
image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36693

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code