۱۵۱۱۱۴۰۱

توسط ایرج راد صورت گرفت⇐ایراد ابهام بر روند درمان بازیگر تازه درگذشته

سینماروزان: در ماههای اخیر و به خصوص بعد از درگذشت عباس کیارستمی شاهد سلسله گلایه های هنرمندان از جامعه پزشکی بوده ایم.

به گزارش سینماروزان درگذشت جعفر والی بازیگر و کارگردان تئاتر نیز زمینه ای شده است برای آن که ایرج راد بازیگر و از رفقای سالیان جعفر والی در گفتگو با “شرق” به ایراد ابهام بر روند درمان این بازیگر بپردازد.

ایرج راد درباره وضعیت درمان والی گفت: یک‌باره آلودگی هوا باعث شد که بگوید حالشان خوب نیست و از نظر تنفسی اذیت می‌شد. بعد هم به بیمارستان شهید رجایی منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. ما هم منتظر ایشان شدیم که به نحو مطلوبی از بیمارستان برگردد که متأسفانه حالشان بعد از بیمارستان بدتر شد و مجددا به بیمارستان تهران‌کلینیک منتقل و جمعه صبح هم متأسفانه فوت شد.

راد خاطرنشان ساخت: متأسفانه در بیمارستان شهید رجایی به‌اصطلاح حال‌وهوای ایشان بهتر نشد و طبق پیگیری خودم عنوان کردم که چند پزشک متخصص دیگر هم او را ویزیت کنند، اما این ویزیت‌ها طبق روایت دوستان و دخترش که به‌تازگی از کانادا آمده بود که بالای سر پدرش باشد، آن‌طور که باید، انجام نشده است.

ایرج راد ادامه داد: اول مسئله قلب والی مطرح شد که باید از باتری استفاده شود که بعد هم مشخص نشد که چه باید بشود. بعد هم مسئله ریه‌اش بود که در تهران‌کلینیک قرار شد نمونه‌برداری شود که آن هم مشکوک بود. با آنکه در اینجا ممنوع‌الملاقات بود، اما مدام پیگیری می‌کردم و به‌دلیل دیابت آقای والی و مسائل دیگری که داشت، انگار وضعیت درمانش پیچیده شده بود، اما او آماده برای کارگردانی بود و حتما در خودش چنین نیرویی را حس می‌کرد، اما یک‌باره داستان با آلودگی هوا و رفتن به بیمارستان طور دیگری شد.

ایرج راد که بنا بود بازیگر نمایش “در گوش سالمم زمزمه کن” به کارگردانی والی باشد افزود: با آنکه در آن روزها به استخر می‌رفت، اما یک روز در همان روزهای آلودگی هوا بر زمین می‌خورد و سینه‌اش خس‌خس می‌کند، سرفه‌های مدامش شروع می‌شود و بعد هم…

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۵:۵۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32369

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code