۱۲۰۳۱۴۰۲

تهیه کننده «قاتل اهلی» بیان کرد⇐ارشاد بود که به کیمیایی پیشنهاد داد با تهیه‌کننده‌ای دیگر{به جز خودش} کار کند/به کیمیایی نام چند تهیه‌کننده را گفتند و این خودش بود که خواست با من کار کند/گفتند یک و نیم میلیارد بابت این فیلم به کیمیایی وام می‌دهیم اما فقط یک وام ۱۳۰ میلیونی دادند!

سینماروزان: بعد از همه درگیریهایی که بر سر کم و زیاد کردن نقش پولاد در “قاتل اهلی” میان تهیه کننده و کارگردان پیش آمد بالاخره نسخه ای با تعامل طرفین آماده شد و پروانه نمایش گرفت.

به گزارش سینماروزان هنوز مشخص نیست چقدر از نماهای پولاد در نسخه پروانه گرفته کم شده ولی نکته اینجاست که برخلاف شایعاتی که درباره حمایت میلیاردی یک بانک از فیلم وجود داشت تهیه کننده به “تماشاگران” گفته فقط یک وام ۱۳۰ میلیونی از فارابی گرفته که آن را هم باید پس دهد.

منصور لشکری قوچانی گفت: زمانی که مسعود کیمیایی برای ساخت “قاتل اهلی” میرود ارشاد، دوستان ارشاد و سازمان سینمایی به ایشان می گویند اگر با یک تهیه کننده کار کنی بهتر است و اسم چهار پنج تهیه کننده را به او می دهند و ایشان خودش مرا انتخاب میکند.

وی ادامه داد: دوستان ارشاد قرار بود یک و نیم میلیارد وام دهند برای فیلم که واقعا پرداخت نشده و همه حمایت یک وام ۱۳۰ میلیونی است که فارابی داده. بقیه هزینه فیلم از جیب شخصیم رفته.

این تهیه کننده که سابقه تولید “خط ویژه”، “کوچه بی نام” و “هفت ماهگی” را دارد افزود: پیشنهاد تهیه کنندگی را ارشاد داده و این وام را هم به من ندادند ولی هنوز برخی دوستان می گویند تو یک و نیم میلیارد وام گرفته ای. این وام فقط وعده و وعید بود!

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=39452

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "تهیه کننده «قاتل اهلی» بیان کرد⇐ارشاد بود که به کیمیایی پیشنهاد داد با تهیه‌کننده‌ای دیگر{به جز خودش} کار کند/به کیمیایی نام چند تهیه‌کننده را گفتند و این خودش بود که خواست با من کار کند/گفتند یک و نیم میلیارد بابت این فیلم به کیمیایی وام می‌دهیم اما فقط یک وام ۱۳۰ میلیونی دادند!"

 1. فسیل ستیز گفت:

  بیچاره اقای لشگری چون دو امکان وجود دارد:

  – اگر فیلم در گیشه موفق شود، جناب کیمیا میفرمایند: اگر تسلیم زورگویی تهیه کننده شده بودم، این فیلم فاجعه میشد، سر حرفم ایستادم و نسخهٔ خودم را روی پرده فرستادم و دیدید که نتیجه هم داد.

  – اگر فیلم شکست بخورد، جناب کیمیا میفرمایند: این نسخهٔ من نیست، تهیه کننده فیلم مرا زخمی و مثله کرد چون اصلا فهم و درک سینما را ندارد و فقط پول را می‌شناسد ..

  قبول ندارید؟ یک کمی‌ حوصله‌‌ به خرج دهید …

  • یبنام گفت:

   اگه تو ساکت شی از هردو بهتره!

  • مهران گفت:

   انسان های بیمار به قضاوت زودهگام و حتی دیرهنگام مینشینند
   ای کاش بیماری ها درمان شود جامعه بدون مرض و قضاوت نیاز ماست

   • فسیل ستیز گفت:

    حرف شما درست، ولی‌ شامل حال “خود فرهیخته خوان ها و خود هنرمند پندار ها” هم میشود. کسانی‌ که حنجرهٔ خود را برای اعتراض جر میدهند ولی‌ حاضر نیستند یک کلمه اعتراض نسبت به آثار مبتذل خود بشنوند. بیماران روانی‌ که در مجالس یادبود عربدهٔ “قاتل میا‌‌ن ماست” سر می‌دهند. خلاصه ارث پدرشان را از زمین و زمان طلبکارند …

    • مهران گفت:

     شمام داری همین فریاد و عربده رو سر میدی
     تو میگی اونام میگن تا اینجاش مشکلی نیست
     داستان قضوت کردنه
     نکن آقا قضاوت کار ما نیست
     توهین قشنگ نیست
     نکن دوست عزیز
     با فسیل نمی جنگن کلا اهل جنگ نباش نا با نو نه با کهنه

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code